اخبار فناوری

نرم افزار هندزفری بلوتوث شیائومی

نرم افزار هندزفری بلوتوث شیائومی ، 7 نرم افزار هندزفری بلوتوث شیائومی در این مقاله برای افرادی که به دنبال کارآیی بهتر هستند، ارائه می‌شود. نرم افزار هندزفری بلوتوث شیائومی توسط کمپانی XIAOMI تولید شده که این کمپانی واقع در چین و از تولیدکنندگان مطرح تلفن ‌همراه است. هندزفری بلوتوث شیائومی از کیفیت مطلوبی برخوردار است که نرم افزار هندزفری بلوتوث شیائومی نیز  قابلیت‌های مختلفی را دارد، که در ادامه در مورد آن‌ها صحبت خواهد شد.

شیائومی با نرم‌افزارهای موجود در هندزفری‌هایش عملکرد مناسب‌تری را ایجاد نموده است. شیائومی گزینه‌ای عالی برای افرادی است که می‌خواهند سر و صدا اطراف را در هنگام استفاده از هندزفری نشنوند و خواستار کیفیت صدای ایده آل هستند و طراحی ارگونومیک اهمیت زیادی برایشان دارد. هندزفری‌های بلوتوث با اتصال یا جفت شدن با دستگاه مورد نظر برای استفاده از طریق رادیو یا سیگنال مادون قرمز کار می‌کنند. بسیاری از دستگاه‌‍‌ها از فناوری بلوتوث برای آسان‌تر کردن اتصال برای کاربر استفاده می‌کنند و نرم‌افزارهای هندزفری بلوتوث شیائومی عملکرد اتصالات را بهتر خواهد نمود.

روش اتصال هندزفری بلوتوث :

برای اتصال هندزفری بلوتوث شیائومی دکمه پاور هدست یا هندزفری بلوتوث خود را کمی فشار داده، نگه دارید و صبر کنید تا چراغ‌های آبی و قرمز بصورت چشمک‌زن شوند. از صفحه اصلی، انگشت خود را به پایین و چپ بکشید تا به تنظیمات بیشتر برسید. پس از نمایش دستگاه در صفحه نمایش روی انتخاب ضربه بزنید سپس گوشواره گوش در حالت جفت شدن قرار می‌گیرد.

 • نرم افزار هندزفری بلوتوث شیائومی متفاوت از دیگر برندها است و ویژگی‌های خاص خود را دارد که در ادامه به برخی از نرم افزارهای موجود در هندزفری بلوتوث شیائومی اشاره خواهیم نمود.

 

7 نرم افزار هندزفری بلوتوث شیائومی :

درهنگام استفاده از هدفون گوشي تلفن همراه خود، برنامه‌هاي زيادي وجود دارد كه مي‌توانند كيفيت هدفون شما را بهبود بخشند که در اینجا نحوه استفاده از برنامه‌ها برای به دست آوردن بهترین صدا از هندزفری خود آورده شده است که شامل اکولایزرهای صوتی تا نرم افزارهایی که صدای صوتی را به صدای شما تنظیم نمایند می‌باشد.

اپلیکیشن Bose Connect :

به طور خلاصه برنامه Bose Connect به طور خاص طراحی شده است تا به شما کمک کند از بهترین نتایج استفاده کنید. این برنامه با بیشتر هدفون‌های جدید Bose سازگار است، اما قابل استفاده برای گوشی‌هایی دیگر نیز است. با استفاده از آن، شما می توانید:

 • به لطف توانایی جفت شدن برنامه به دو دستگاه شما می‌توانید به موسیقی گوشی فرد دیگری هم بصورت همزمان گوش دهید هو شرط آن این است که ر دو هدفون Bose داشته باشند
 • سطح نویز را کنترل می‌نماید
 • قابل اتصال به اکثر دستگاه‌های Android یا Apple خواهد بود.

اپلیکیشن Bose Connect :

اپلیکیشن Headphones Equalizer :

با استفاده از Headphones Equalizer (هدفون اکولایزر) و مجموعه‌ای از ابزارهای آن، شما قادر خواهید بود تا برابری‌هایی را اعمال کنید که با هدفون مورد نظر تطبیق یابد. مطمئناً هدفون‌هایی که در جعبه تلفن شما قرار می‌گیرند بسیار مناسب هستند اما با استفاده از برنامه اکولایزر هرگونه کیفیت بهتر را شاهد خواهید بود؛ با استفاده از آن شما می‌توانید:

 • شنیدن دقیق‌تر ضربات باس که با تقویت صدای باس از صدای باس عمیق لذت می‌ببرید
 • قابلیت همگام‌سازی با پخش کننده موسیقی پیش فرض شما را دارد
 • هر مارک و مدلی را پشتیبانی می‌کند

اپلیکیشن Headphones Equalizer :

اپلیکیشن Onkyo HF Player :

با استفاده از نرم افزار Onkyo HF Player شما می‌توانید:

 • کنترل بیشتری بر نحوه صدا موسیقی در اکثر دستگاه Android و گوشی‌های شیائومی فراهم کنید.

از الزامات این نرم افزار این است که به اندروید 4.1 یا بالاتر نیاز دارد و عملکرد این برنامه برای همه دستگاه‌ها تضمین نمی‌شود

اپلیکیشن Onkyo HF Player :اپلیکیشن Ultimate Volume Booster :

نرم افزار Ultimate Volume Booster بعنوان یک تقویت کننده ولوم صدا و تقویت کننده ولتاژ نهایی کیفیت صدا است

شما فورا Volume Booster را بارگیری کنید، که به شما امکانات مناسبی را عرضه می‌نماید:

 • باعث افزایش 30٪ تا 40٪ دستگاه صوتی می‌شود.
 • برای موسیقی و همچنین زنگ‌ها، اعلان‌ها و صدای تماس تلفنی، میزان صدا را افزایش خواهد داد
 • این برنامه با هدست، هدفون و بلندگوهای شما کار خواهد کرد.

اپلیکیشن Ultimate Volume Booster :اپلیکیشن 10 Band Equalizer :

با استفاده از نرم افزار 10 Band Equalizer قابلیت‌هایی برای گوشی شیائومی شما شکل خواهد گرفت، این نرم افزار یکی از برنامه‌های اکولایزر است که می‌توانید بصورت رایگان انتخاب کنید که به شما امکانات مناسبی را عرضه می‌نماید:

 • موسیقی و کیفیت صدای دستگاه اندرویدی شما را بهبود می‌بخشد
 • شما با این نرم افزار می‌توانید صدا را تغییر دهید و مطابق میل خود تنظیمات صدا را ذخیره کنید.
 • تقویت کننده صدا و تقویت کننده باس موسیقی برای شما خواهد بود.

اپلیکیشن 10 Band Equalizer :اپلیکیشن Music Equalizer :

Music Equalizer شامل یک اکولایزر باند پنج، تقویت کننده باس، یک مجازی ساز و موارد دیگر است. این نرم افزار یک اکولایزر با کاربرد آسان و تقویت کننده باس، تقویت کننده صدا و جلوه های 3D Virtualizer است که کیفیت صدای درخشانی را ارائه می‌دهد

اپلیکیشن Music Equalizer :اپلیکیشن Equalizer FX :

نرم افزار Equalizer FX تقویت کننده باس و تقویت کننده صدا (Eq & Bass)  است که می‌توانند کیفیت صدای گوشی اندرویدی شما را بهبود بخشند. شما می‌توانید از هر دستگاه پخش رسانه‌ای (پخش کننده موسیقی، پخش کننده ویدیو و غیره) استفاده کنید. این تقویت کننده موسیقی و تقویت کننده صدا باعث می‌شود موسیقی و اصوات را از هندزفری واضح‌تر بشنوید و لذت بیشتری ببرید

 • در این نرم افزار 6 حالت صدا برای انتخاب شما وجود دارد که شامل حالت عادی، حالت موسیقی، حالت در فضای باز، حالت جلسه، حالت خواب، حالت بی صدا و حالت سفارشی که شما می‌توانید این حالت‌ها را مطابق با شرایط خود انتخاب کنید.
 • استفاده از آن فوق العاده آسان است.

اپلیکیشن Equalizer FX :جمع بندی :

نرم افزار هندزفری بلوتوث شیائومی مهم و کاربردی است. از آنجاییکه هندزفری هم دارای بلندگو و هم میکروفون است، کاربران تلفن همراه می‌توانند هنگام رانندگی از تلفن همراه خود استفاده کنند و در بسیاری موارد دیگر کاربرد دارد و با داشتن نرم‌افزار مناسب و سازگار کمک بهتری برای افراد و کاربران خواهد بود. از آنجا که دستگاه‌های هندزفری برای برقراری مکالمه و گوش دادن به موسیقی کاربرد دارند با وجود نرم افزار های شیائومی مسائل اصلی آکوستیک، لغو اکو و سر و صدا قابل حل شدن است. این فناوری‌های صوتی همچنین سطح نویز را حذف یا کاهش می‌دهند تا تماس گیرنده به خوبی متوجه صدا شود.

این نرم افزارها نه تنها باید نویز اطراف خود را از بین ببرند، بلکه باید صدای هندزفری را به وضوح و با صدای بلند به هرکسی که به او متصل است منتقل کند. هندزفری بلوتوث شیائومی با دقت طراحی شده است تا در گوش شما به خوبی تنظیم شود و با وجود نرم‌افزارهای مناسب نیز می‌توانید بدون نگرانی از آنها استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا