معرفی محصول

5 نکته طلایی برای خرید شارژر فندکی ماشین

مزایای شارژر فندکی شاید شما را به این فکر بیاندازد که برای خرید شارژر فندکی ماشین اقدام کنید، اما قبل از خرید شارژر فندکی ماشین به این 5 نکته طلایی باید توجه کنید. همه ما در طول روز دائما در حال صحبت کردن با گوشی تلفن همراه خود هستیم. در نتیجه مقدار زیادی باتری مصرف می کنیم و معمولا قبل از تمام شدن روز شارژ باتریمان تمام می شود. امروزه میزان دغدغه‌های ما و وسایلی که باید مواظبشان باشیم بسیار زیاد است. درنتیجه بعضی اوقات ممکن است فراموش کنیم گوشی همراهمان – که احتمالا مهم‌ترین وسیله ای که همیشه همراه خود داریم – را شارژ کنیم. یکی از راه‌هایی که می توان مطمئن بود که گوشی ما همیشه شارژ دارد این است که چند شارژر داشته باشیم. یکی در ماشین، احتمالا یکی در محل کار و مهم تر از همه یکی در خانه.

افراد زیادی بطور معمول مدت طولانی را صرف رانندگی به محل کار خود می کنند. این موقعیت بسیار مناسبی برای شارژ کردن گوشی است و این که مطمئن شویم در طول روز گوشیمان باتری خالی نمی کند. حتی اگر شما موقع رانندگی با گوشی خود صحبت می کنید، باز هم می توانید با استفاده از شارژر فندکی ماشین، گوشی خود را شارژ کنید.

شارژر فندکی ماشین معمولا جای کمی می گیرد و می توان آن را براحتی در جیب گذاشت. با این کار می شود از دردسر‌های فراوانی که ممکن است بخاطر فراموش کردن شارژ گوشی خود در خانه یا محل کار برایمان پیش بیاید جلوگیری کنیم. به محض این که چند بار گوشی خود را در ماشین شارژ کنید، استفاده از شارژر فندکی ماشین برای شما یک عادت می شود.

بسته به نوع گوشی شما، انتخاب‌های زیادی برای مدل شارژر فندکی خود دارید. اگر آیفون یا بلک بری داشته باشید، احتمالا بخواهید یک شارژر فندکی USB متناسب بخرید. البته مدل‌های پیشرفته‌تری هم وجود دارند که هنگام شارژ به شما اجازه استفاده از سیستم صوتی را می دهند. اگر قابلیت‌های متناسب با نیاز خود را پیدا کنید هرگز پشیمان نمی شوید. شما دیگر لازم نیست نگران خالی شدن باتری گوشی خود باشید.

5 نکته برای خرید شارژر فندکی

شارژر فندکی ماشین گوشی همراه شما را هنگام مسافرت شارژ می کند. اگر قصد سفر دارید، شارژر فندکی یکی از وسایلی است که بشدت بدرد شما می خورد. هم برای حالات اضطراری و هم برای مسیر یابی، شارژر فندکی گوشی شما را روشن و با شارژ پر نگه می‌دارد.

با افزایش امکانات گوشی‌های همراه، انتظار می رود که ظرفیت باتری آن‌ها هم افزایش پیدا کند، اما اینطور نیست. ظرفیت باتری گوشی‌ها در 3 سال اخیر نسبت به فناوری خود اسمارتفون‌ها به میزان کمی افزایش داشته. هرچه برنامه‌ها بزرگتر و قویتر می‌شوند، میزان مصرف باتری آن‌ها نیز افزایش می یابد. به طوری که خیلی از افراد مجبور هستند در طول یک روز کاری گوشی خود را چند‌بار شارژ کنند. بنابرین برای روشن ماندن گوشی نیاز داریم که گوشی خود را دفعات بیشتری شارژ کنیم.  این باعث می شود که شارژر فندکی یک از لوازم ضروری در ماشین باشد.

از آن جا که شارژر فندکی ماشین مدل‌های زیادی دارد، به تعدادی از هشدارها و راهنمایی‌ها برای استفاده از شارژر ماشین می پردازیم.

1. جلوگیری از خالی شدن باتری ماشین

1. جلوگیری از خالی شدن باتری ماشین

برای جلوگیری از خالی شدن باتری ماشین، هنگامی که از شارژر فندکی استفاده نمی کنید آن را از جا فندکی جدا کنید. حتی اگر که شارژر دستگاهی را شارژ نمی کند، اتصال شارژر به ماشین ممکن است باعث خالی شدن باتری ماشین شود. مخصوصا اگر موتور روشن نباشد، این می تواند موجب گیر افتادن شما در جاده یا روشن نشدن ماشین در صبح شود.

به همین دلیل بهترین شارژرهای گوشی دارای محافظ هستند و زمانی که باتری دستگاه شما پر است،جریان را قطع و از مصرف باتری ماشین جلوگیری می کنند. هنگام خرید بهتر است بررسی کنید که شارژر شما چنین قابلیتی را دارد.

2. از سازگاری شارژر فندکی با همه دستگاه های خود مطمئن شوید

زمانی که شارژر فندکی می خرید، مطمئن شوید که با گوشی و دیگر وسایلی که نیاز به شارژ دارند سازگاری دارد. با این که اکثر شارژرها با مشخصات جهانی شارژرهای USB سازگارند، تعدادی از آن ها قبل از اجرا شدن این استانداردها ساخته شده اند. بنابراین لازم است که شارژری داشته باشید که با تمام گوشی‌های شما سازگاری دارد.

3. از ضعیف شدن باتری گوشی خود جلوگیری کنید

بله، این امکان وجود دارد که با استفاده مداوم از شارژر زمانی که باتری گوشی پر است، سلامت و عمر باتری خود را کم کنید. زمانی که باتری گوشی پر است یا حدودا پر شده است، آن را از شارژر فندکی جدا کنید تا سلامت باتری حفظ شود. این توصیه برای شارژر‌های معمولی نیز صادق است. اگر گوشی خود را بیشتر از حد نیاز به شارژر متصل بگذارید، عمر باتری آن به شدت کاهش می یابد.

4. با خاموش کردن گوشی، آن را سریع تر شارژ کنید

4. با خاموش کردن گوشی، آن را سریع تر شارژ کنید

 

بعضی از اسمارت فون ها به آرام شارژ شدن معروف هستند، ولی راه‌هایی وجود دارد که می توان سرعت شارژ را بالا برد. برای بالا بردن سرعت شارژ هنگام استفاده از شارژر فندکی، باید گوشی را خاموش کنید. این کار مصرف باتری را نزدیک به صفر می کند و عملا گوشی با سرعت قابل توجهی شارژ می شود.

 

5. هوشمند باشید، هوشمند استفاده کنید

مطمئنا می توانید از شارژر‌های فندکی معمولی استفاده کنید تا گوشی خود را شارژ کنید، اما یک شارژر هوشمند، سفرها و رانندگی روزانه شما را دلپذیرتر می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا