معرفی محصول

لوسیون سولاریوم چیست

لوسیویون سولاریوم چیست و پیش از خرید باید به چه مواردی توجه کنیم ؟ لوسیون سولاریوم با جذب حداکثر مقدار اشعه ماوراء بنفش، به تسریع فرایند برنزه شدن پوست کمک می‌کنند. به سبب وجود برخی از مواد فعال کننده در ترکیب این محصولات، استفاده از آنها باعث تولید ملانین بیشتر در پوست می شود. ملانین رنگدانه ایست که پس از قرار گرفتن پوست در معرض اشعه ماوراء بنفش تولید شده و دلیل اصلی برنزه شدن پوست می باشد.

لوسیون سولاریوم ضمن افزایش ملانین موجود، آنها را به سطح بیرونی پوست هدایت می‌کنند. این هدایت از طریق افزایش گردش خون اتفاق می افتد.

خرید بهترین لوسیون سولاریوم

همیشه رویای برنزه و طلایی شدن  پوست خود را داشتید؟ بسیار خب، برای دستیابی به این رویا نیازی به ساحل نیست! در حقیقت، لوسیون سولاریوم، کار را برای شما ساده تر کرده است. برنزه شدن در سالن‌های سولاریوم و بدون وجود نور خورشید امر غیر ممکنی نیست! در هر حال، پیش از شروع مواردی وجود دارند که می بایست از آنها مطلع باشید.

پیش از هر چیز نوع پوست خود را بشناسید؛ این امر به شما کمک می‌کند تا از تعداد جلسات سولاریومی که نیاز دارید، اطلاع پیدا کنید. همچنین، خواهید فهمید که آیا اصلا به صلاح شماست که به مرکز سولاریوم مراجعه کنید یا خیر!  احتمال سوختن پوست در افرادی که پوست بسیار روشنی دارند، بیشتر است/ درصورتی‌که از نوع پوست خود مطئن نیستید، می توانید به تست های آنلاین مراجعه کرده و یا با فردی که می تواند شما را در این زمینه کمک کند، مشورت کنید.

مطلع شدن از نوع پوست خود

پیش از استفاده کردن از لوسیون های سولاریوم، اطلاع از نوع پوست اهمیت دارد. انواع مختلف پوست عبارت اند از: خیلی روشن، روشن، معمولی،  تیره، زیتونی و خیلی تیره.

پیش از شروع فرایند برنزه سازی، شما می‌بایست هدفتان را مشخص کرده باشید؛ برخی افراد دوست دارند تا حد ممکن برنزه شوند ، درحالی‌که برخی دیگر تغییر رنگ پایه و اولیه را در نظر دارند.

پس از آنکه هدفتان را تعیین کردید، آماده‌ی انتخاب محصول موردنیاز خود هستید.

برای پوست‌هایی که به‌راحتی برنزه نمی‌شوند

برای افرادی که پوست  بسیار روشنی دارند، برنزه شدن کار بسیار سختی خواهد بود. این نوع پوست‌ها  زمان بیشتری برای تغییر رنگ نیاز داشته و بیشتر در معرض سوختگی و ایجاد کک‌ومک قرار دارند. اگر در برنزه کردن پوست خود مشکل دارید، ما به شما استفاده از لوسیون سولاریوم را پیشنهاد می‌کنیم؛ این محصول دارای ترکیب قوی اما درعین‌حال لطیف بوده و دارای ترکیبات ضد آفتاب می‌باشد.

انواع لوسیون سولاریوم

لوسیون های برنزه علاوه بر خاصیت مرطوب کنندگی پوست و محافظت از آن در برابر بروز علائم پیری ، مزایایی همانند برنزه کردن یکدست بدن با اثر ماندگارتر را در بر دارند. یک لوسیون پایه یا “شتاب دهنده” معمولاً حاوی ماده تیروزین بوده و در کنار مرطوب سازی پوست، روند برنزه شدن را سرعت می بخشد. طبق ادعای  مطرح شده توسط مرکز برنزه سازی آمریکا ، این مواد افزودنی با تحریک ملانین ، رنگدانه ای که باعث طلایی شدن پوست می شود، سبب تسریع بیشتر روند تغییر رنگ پوست شما خواهند شد. از این رو، این لوسیون ها مناسب  برنزه سازی پایه ای پوست می‌باشند. یک لوسیون برنزه کننده تاثیری مشابه شتاب دهنده دارد ، اما حاوی موادی است که برنزه شدن پایه ای پوست را تقویت می‌کنند. این مواد افزودنی در اثر تماس با سلولهای مرده ی لایه بیرونی پوست واکنش نشان داده، و در نتیجه رنگ تیره تر و عمیق تری را ایجاد می‌کنند. این لوسیون ها رنگ پوست را تغییر می دهد اما به داخل پوست نفوذ نمیکند.

انواع لوسیون سیولاریوم

بسیاری از لوسیون های برنزه کننده حاوی اسید دوکوساهگزائنوئیک اسید (DHA) هستند. این ماده  سبب ایجاد رنگ برنزه طلایی در پوست می شود. محصولاتی که حاوی برنزه کننده DHA باشند، روند برنزه سازی را فعال کرده و تا چند ساعت پس از استفاده‌ی آنها در جلسه سولاریوم به فعایت خود بر روی پوست ادامه می‌دهند. مزایا و معایبی در خصوص استفاده از لوسیون برنز سالن سولاریوم وجود دارند؛ یکی از این مزایا، تغذیه ی پوست و مرطوب سازی آن پس از استفاده از محصول یاد شده است. با این حال، درصورتی‌که  لوسیون را بدون دستکش مخصوص استفاده کردید، برای جلوگیری از باقی ماندن لکه های رنگی بر روی پوست، دستان خود را بشویید.

باز هم یادآور میشویم که امتحان محصول پیش از استفاده بسیار مهم است. استفاده از شتاب دهنده هایی که فاقد مواد  تشکیل دهنده ی فعال کننده هستند، باعث می شود پوست شما در حین انجام سولاریوم برنزه شدن ملایم اما ضعیف تری را تجربه کند.

برخی از این محصولات حاوی موادی هستند که باعث ایجاد احساس سوزش در پوست می شوند. این تاثیر سبب تسریع روند برنزه سازی، از طریق افزایش جریان خون می گردد. پیش از شروع سولاریوم، محصولات مختلفی که سبب بروز سوزش پوستی می شوند را امتحان کرده تا بنوانید محصولی را انتخاب کنید که راحت‌تر با تاثیر آن کنار خواهید آمد. برخی افراد استفاده از لوسیون سوزش زا را دوست دارند، در حالی که برخی دیگر اینطور نیستند. شما نیز می بایست بر اساس قدرت تحمل خود لوسیون مناسبتان را انتخاب کنید.

خاصیت متمایز کننده ی لوسیون سولاریوم چیست؟

مزایای لوسیون سولاریوم

لوسیون سولاریوم مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا بوده و به‌طور گسترده ای برای برنزه سازی موقت به کار می رود. همانند لوازم آرایشی، این نوع لوسیون هم به منظور تعییر رنگ لایه ی خارجی پوست ،با طیف رنگی مخصوص به خود، به کار می رود. یکی از بزرگ ترین مزیت های این محصولات، تاثیر فوری آنهاست؛ بر خلاف دیگر کرم های برنزه کننده، لوسیون سولاریوم به شما امکان دسترسی به نتیجه‌ی دلخواه در کمترین زمان را می دهد.

 • ایجاد ظاهری طبیعی (بدون ایجاد احساس آزار دهنده یا سوزن سوزن شدگی)
 • تاثیر آنی
 • قیمت مناسب و دسترسی آسان
 • مرطوب نگه داشتن پوست به میزان مناسب

با هم نگاهی به دو دسته ی اصلی از لوسیون سولاریوم داشته باشیم.

معایب لوسیون سولاریوم

اگرچه لوسیون سولاریوم تاثیر آنی دارند، اما با دوام نیستند. در واقع ، آنها اغلب روی لباس ها مالیده می شوند و لکه های ناخوشایند بر جای می گذارند. مشکل احتمالی دیگر آن است که رنگ پوست حاصل از این محصول، اگرچه تیره تر می باشد ، اما ممکن است نسبت به دیگر لوسیون های سولاریوم معمولی، غیر طبیعی تر به نظر برسد. برای دست یابی به حالت طبیعی و بدون رد ، قبل از استفاده از  این لوسیون، پوست خود را، مخصوصا در قسمت‌های خشک تر بدن مانند زانو و پاها، لایه‌برداری کرده و مرطوب سازید.

مواد تشکیل دهنده لوسیون برنزه کننده

هنگام خرید لوسیون سولاریوم، به دنبال لوسیون هایی با مواد مغذی و مرطوب کننده پوست ، مانند روغن و عصاره های گیاهی ، شی باتر، آلوئه ورا ، روغن نارگیل ، عصاره چای سبز و ویتامین E باشید؛ این مواد مرطوب کننده های سالم تری نسبت به روغن‌های معدنی و یا لانولین هستند. علاوه بر این ، تیروزین و ویتامین E حاوی آنتی اکسیدان بوده و می‌توانند به جلوگیری از بروز علائم پیری ، کاهش التهاب و جلوگیری از ایجاد چین و چروک در صورت کمک کنند.

لوسیون سولاریوم از لحاظ مواد تشکیل دهنده متفاوت هستند. به کسانی که دارای حساسیت های پوستی یا پوست حساس هستند، توصیه می شود پیش از خرید لوسیون سولاریوم به مواد تشکیل دهنده ی محصولات توجه کنند. درست است که بسیاری از لوسیون های سولاریوم به‌طور طبیعی دارای ترکیبات تسکین دهنده مانند آلوئه ورا هستند ، اما بهتر است همیشه پیش از هر چیز به سلامتی خود اهمیت دهید تا دچار پشیمانی نشوید. در قسمت بعد، اطلاعات لازم برای افرادی که دارای پوست های حساس هستند، گردآوری شده است.

انتخاب لوسیون مناسب

پیش از انتخاب لوسیون سولاریوم، با یک متخصص درباره ی رنگ پوست دلخواه خود مشورت کنید. قبل از سولاریوم ، لوسیون را روی پوست خود امتحان کرده و در صورت مشاهده هرگونه التهاب، بلافاصله استفاده‌ی محصول خودداری نموده و آن را تغییر دهید.

توجه داشته باشید همه ی لوسیون ها مشابه یکدیگر نیستند. برخی رضایت بخش بوده ، برخی ادعا می‌کنند که بهترین محصول موجود در بازار هستند، حتی اگر حقیقت کاملاً برعکس  باشد ، در حالی که بعضی از آنها واقعاً بهترین نتیجه را برای مشتری رقم می زنند.

در میان دریایی از محصولات متنوع برنزه کننده، همچون کرم های ضد آفتاب و لوسیون ها، ما در نشت آپ به شما استفاده از لوسیون سولاریوم را پیشنهاد می کنیم. انتخاب این لوسیون به عنوان یکی از بهترین محصولات مورد استفاده در سالن‌های سولاریوم  تصادفی نیست.

انتخاب لوسیون سولاریوم

لوسیون سولاریوم DHA

برنزه کننده های DHA حاوی دی هیدروکسی استون می‌باشند؛ این ماده یک کربوهیدرات است که به دلیل واکنش آن با اسیدهای آمینه موجود در پوست ، ملانینوئیدهایی به رنگ قهوه ای در پوست شما ایجاد می‌کند. این محصول به عنوان برنزه کننده خودکار (self-tanner) نیز شناخته می شود، چرا که همانند آفتاب گرفتن معمولی روند تولید ملانین در پوست را تحریک نمیکند، بلکه با تغییر رنگ در سلول‌های مرده ی سطح پوست سبب برنزه به نظر رسیدن آن می گردد.

به همین دلیل است که اکثر افراد تغییر رنگ حاصل از این محصول را “برنزه شدن تقلبی” می نامند، چرا که در این روند هیچ ملانین واقعی تولید نخواهد شد. به دلیل تغییر رنگ در سلول‌های مرده، تاثیر این محصول تا ده روز باقی مانده و در طول این مدت، پوست کم کم به حالت اصلی خود باز می گردد.

تغییر رنگ اولیه پس از استفاده از لوسیون سولاریوم DHA بعد از  گذشت چهار ساعت قابل مشاهده است، اما برای برنزه شدن کامل پوست ممکن است به  سپری شدن 12 ساعت نیاز داشته باشید.

نمودار درصدی برنزه کننده DHA برای انواع پوست:

 • 5-8 درصد – برای پوست خیلی روشن (پوست نوع I و II)
 • 10 درصد پوست روشنِ معمولی و معمولی (پوست نوع III و IV)
 • 12 درصد – برای پوست تیره (پوست نوع V)

لوسیون سولاریوم طبیعی

برخلاف لوسیون های برنزه کننده DHA که حاوی دی هیدروکسی استون و سایر مواد شیمیایی هستند ، لوسیون های برنزه کننده طبیعی فقط از عصاره های گیاهی ساخته می شوند. آنها معمولاً حاوی ریبوفلاوین و کارامل، که دارای خاصیت برنزه سازی آنی و تقویت کنندگی رنگ پوست هستند، می‌باشند. برخی از لوسیون های برنزه کننده طبیعی ، که معمولاً  از کیفیت بالاتری  نسبت به دیگر محصولات برخوردار هستند ، ممکن است حاوی عصاره های ناشناخته و مواد آلی بوده، و با تقویت تولید ملانین در پوست و همچنین با افزایش گردش اکسیژن در لایه خارجی پوست ، شما را برنزه  کنند. فرمول طبیعی لوسیون سولاریوم  شامل انبوهی از مواد  تشکیل دهنده ی سالم است که:

 • دارای قدرت مرطوب سازی پوست هستند
 • باعث ایجاد تغییر رنگ یک دست در پوست می شوند
 • لکه ها و خطوط آزار دهنده ی پوستی را محو می‌کنند

از آنجایی که این لوسیون یک محصول طبیعیست، ماندگاری آن به مدت چهار روز به طول انجامیده و به استفاده‌ی مکرر نیازمند است.

دیگر مواد تشکیل دهنده ی لوسیون سولاریوم چه چیزهایی هستند؟

امولسیون سیلیکون 

این ماده به پوست شما آبرسانی کرده و به ماندگاری بیشتر رنگ برنز آن کمک میکند.

عصاره قهوه 

استفاده از این ماده یکی از رازهای ساخت لوسیون سولاریوم می باشد، چرا که کافئین خاصیت جوانسازی داشته و به مقاوم تر شدن پوست کمک میکند. همچنین باعث می شود پوست شما برنزه تر به نظر برسد.

روغن شاهدانه

اگرچه شاهدانه (متاسفانه) گیاه بدنامی است، اما دارای خواص زیادی برای انسان هاست. برخی از این خواص عبارت اند از؛

 • خاصیت مرطوب کنندگی قدرتمند
 • خاصیت تغذیه رسانی عالی
 • خاصیت حالت دهندگی

تمام این ویژگی ها خشکی پوست شما را کاهش خواهند داد.

پسورالن و تیروزین 

این اسید آمینه قوی هنگامی که در معرض اشعه ماورا بنفش قرار می گیرد، واکنش مثبتی با سلول‌های رنگدانه ای پوست خواهد داشت.

توصیه های نهایی

 1. لوسیون سولاریوم بهترین گزینه برای افرادی است که به دنبال یک لوسیون ضد آفتاب، بدون ایجاد احساس سوزش در سطح پوست، می گردند.
 2. برای دستیابی به بهترین نتیجه‌ی ممکن، به شما توصیه می کنیم قبل از استفاده از این محصول، سطح پوست را با یک برنزه کننده پایه ای آماده سازی کنید.
 3. استفاده از تم تیره ی این لوسیون به افرادی که پوست خیلی روشن یا روشنِ معمولی دارند، توصیه نمی شود.

برای مطالعه ی مقالات مشابه در رابطه با بعضی از بهترین محصولات مورد استفاده در سالن‌های سولاریوم، به صفحه لوسیون سولاریوم نشت آپ مراجعه کنید.

برای انتخاب یک لوسیون مناسب سولاریوم چه معیارهایی را می بایست در نظر گرفت؟

توصیه‌هایی در رابطه با انتخاب یک لوسیون برنزه کننده با کیفیت و مناسب با پوست شما وجود دارند. در اینجا مهم ترین آنها را خاطر نشان می کنیم؛

رایحه

این مورد به مقدار زیادی به انتخاب شخصی بستگی دارد اما با این حال امر مهمی است. برخی افراد به محصولات معطر حساسیت دارند و طبیعتا لوسیون های سولاریوم دارای رایحه هستند. بر این اساس، با توجه به انواع مختلف لوسیون ها با رایحه های متنوع و متناسب با ترجیح خود خرید لوسیون سولاریوم را انجام دهید.  به‌طور کلی ، محصولات حاوی DHA به احتمال زیاد رایحه قوی تری نسبت به گزینه های طبیعی دیگر دارند.

خرید لوسیون سولاریوم می تواند سوالات زیادی را بر انگیزد؛ افرادی که برای اولین بار این نوع محصولات را تهیه می‌کنند، ممکن است حتی با اصول اولیه ی استفاده از آن ها را بلد نباشند. از فهمیدن طرز استفاده‌ی  لوسیون  به بهترین شکل ممکن گرفته تا مواد سازنده ی آن و خواصی که به محصول داده اند، موارد زیادی برای کشف کردن وجود دارد.

چگونه از لوسیون سولاریوم بهترین استفاده را داشته باشیم؟

استفاده از لوسیون سولاریوم روش خاصی ندارد، اما بااین‌حال مواردی وجود دارند که بهتر است به آن‌ها توجه کنید؛  پیش از همه، بسیاری از لوسیون های سولاریوم از برنزه کننده به‌عنوان قسمتی از فرمول سازنده‌ی خود استفاده می‌کنند. دو برنزه کننده اصلی استفاده‌شده در این ترکیبات، DHA و برنزه کننده های طبیعی می‌باشند.

وجود DHA در لوسیون های سولاریوم احتمال تغییر رنگ غیرطبیعی پوست ( به سمت رنگ پرتقالی) را بیشتر می‌کند. دلیل این اتفاق، وجود مواد تشکیل‌دهنده ایست که باعث برنزه شدن مصنوعی می‌شوند.  پس از استعمال محصول، دی هیدروکسی استون با  سلول‌های مرده پوست واکنش داده و رنگ آن را به‌طور موقت تیره می‌کند. اگر به دنبال لوسیون سولاریوم متناسب با خواسته‌هایتان هستید، Millennium Solid بهترین گزینه برای شماست.

هنگام استفاده از لوسیون، آن را به‌دقت به تمام قسمت‌ها بمالید.  مچ پا ، آرنج و سایرقسمت‌هایی که دارای جریان خون زیاد هستند می‌بایست موردتوجه ویژه قرار بگیرند. اگر لوسیون مورداستفاده‌ی شما پوستتان را دچار سوزش می‌کند، همانند Ed Hardy Obnoxious، ابتدا با استعمال مقدار کمی از آن شروع کنید. برای عده‌ی زیادی، استفاده از لوسیون هایی که ایجاد سوزش می‌کنند بهترین انتخاب است، این در حالی است که عده‌ی دیگری این نوع محصولات را به‌هیچ‌عنوان مصرف نمی‌کنند.

توصیه‌هایی برای برنزه شدن به بهترین روش

 • از یک لوسیون سولاریوم استفاده کنید: تمامی لوسیون هایی که ما در این صفحه برای خریداران ارائه کردیم، محصولات باکیفیتی می‌باشند. با استفاده از یک لوسیون سولاریوم، شما راحت‌تر و سریع‌تر به نتیجه‌ی دلخواهتان خواهید رسید. این محصولات همچنین به پوست شما آب‌رسانی کرده و پس از انجام سولاریوم پوست شما را مرطوب نگه می‌دارند.
 • برنامه‌ی زمان‌بندی سولاریوم خود را رعایت کنید: این موضوع به شما کمک می‌کند طبق برنامه‌ی منظم و بدون بروز سوختگی و به‌طور تدریجی به رنگ پوست دلخواه خود دست پیدا کنید.
 • قبل از برنزه شدن، پوست خود را لایه‌برداری کنید: پیش از شروع فرایند برنزه سازی، پوست خود را به‌طور کامل لایه‌برداری کرده و سلول‌های مرده‌ی سطح آن را پاک‌سازی کنید. این  کار باعث می‌شود اشعه ماورا بنفش به سلول‌های  زیرین پوست نفوذ کرده و رنگ آن‌ها را تغییر دهد.

چطور رنگ برنزه‌ی بدنم را حفظ کنم؟

نکته مهم در حفظ  براق پوست برنزه ، مرطوب‌سازی آن است! یک پوست سالم سریع‌تر برنزه شده و مدت بیشتر رنگ خود را حفظ خواهد کرد. به همین خاطر است که استفاده از لوسیون های سولاریوم بسیار کارآمد است. شما می‌توانید با سالم نگه‌داشتن پوست خود، مدت‌زمان باقی ماندن رنگ برنزه بر روی آن را افزایش دهید.

آیا باید بلافاصله پس از سولاریوم دوش بگیرم؟

پس از سولاریوم، پوست شما برای تثبیت کامل رنگ برنزه خود به بیست‌وچهار ساعت زمان نیاز داشته و دوش گرفتن پس از سولاریوم تأثیری بر روی این فرایند ندارد. حمام کردن پس از برنزه شدن اجباری نیست اما اثر منفی نیز نخواهد داشت.

طرز استفاده از لوسیون سولاریوم

 • پوست خود را شست‌وشو داده و آن را خشک کنید.
 • مقدار کافی لوسیون ( به‌اندازه‌ی یک سکه) را با حرکات دورانی بر روی پوست ماساژ دهید.
 • تا وقتی نقطه‌ی موردنظر به‌طور کامل پوشیده شود، این روند را ادامه دهید.
 • پنج دقیق صبر کنید تا پوست خشک شود.
 • دستتان را با صابون بشویید.
 • یک‌شب تا صبح اجازه دهید روند برنزه شدن کامل شود
 • و صبح پوستتان را مرطوب کنید.
 • لوسیون سولاریوم حاوی DHA می‌باشد؛ این ماده در اثر واکنش با سلول‌های سطح رویی  پوست، رنگ عمیقی را ایجاد خواهد کرد.
 • همچنین، رنگ برنزه‌ی حاصل از این محصول، مصنوعی نیست.
 • این لوسیون ها پوست شما در مقابل آفتاب نیز می‌باشند.

 

در قسمت بعد، به شما خواهیم گفت پیش از خرید لوسیون سولاریوم چه مواردی را در نظر بگیرید.

مواردی که می‌بایست پیش از خرید لوسیون سولاریوم در نظر بگیرید

 • رنگ لوسیون سولاریوم را بررسی کنید. برخی از این محصولات دارای رنگ نارنجی زیاد و یا متمایل به سبز هستند که در این صورت، لوسیون مناسبی برای گرفتن بهترین نتیجه نخواهند بود.
 • پیش از خرید، تطبیق رنگ محصول را با رنگ پوست خود بسنجید. اگر دارای پوست تیره هستید، لوسیونی با رنگ تیره‌تر انتخاب کنید. اگر پوست روشن‌تری دارید ، محصول روشن‌تری خریداری کرده تا به رنگ موردنظرتان دست پیدا کنید.
 • بعضی از لوسیون های سولاریوم باعث ایجاد سوزش در پوست می‌شوند. این موضوع ممکن است برای تازه‌کاران آزاردهنده باشد، اما به یاد داشته باشید این محصولات تأثیر سریع‌تری در فرایند برنزه سازی خواهند داشت.
 • برخی از لوسیون ها حاوی برنز هستند و برخی دیگر خیر، موقع خرید طبق سلیقه‌ی خود یکی از این دو نوع را انتخاب کنید.
 • لوسیون را منطبق رنگ پوست خود انتخاب کنید. اگر پوست خشکی دارید، از انتخاب محصولاتی که حاوی الکل هستند، بپرهیزید. همچنین اگر پوست شما چرب است، لوسیون هایی که دارای روغن‌های مختلف هستند را خریداری نکنید.
 • لوسیون سولاریومی را انتخاب کنید که فاقد پارابن ، سولفات و سایر مواد شیمیایی مضر باشد.
 • محصولاتی با ترکیبات خوب مانند اسیدهای آمینه ، روغن درخت چای ، روغن کنف ، روغن مارولا ، روغن آرگان ، روغن نارگیل و غیره بهترین گزینه برای انتخاب می‌باشند.
 • از انتخاب لوسیون های دارای پروپیلن گلیکول خودداری کنید.
 • هنگام خرید محصولی را انتخاب کنید که اثر لکه‌ای  یا رگه‌ای بر جا نگذارد.
 • برای تشخیص این موضوع، آن را بر روی انگشت خود امتحان کنید.

 

جمع‌بندی

مهم نیست شما دارای چه نوع پوستی هستید؛ خیالتان راحت باشد که برای هر نوع پوست یک لوسیون سولاریوم مناسب وجود دارد.  امیدواریم بتوانید برای دستیابی به رنگ پوست دلخواه خود، امکان تهیه‌ی محصول موردنظرتان را داشته باشید،؛ خواه یک لوسیون سوزش زای قوی باشد، خواه یک لوسیون ملایم مرطوب‌کننده.

اگر نمی‌توانید به تعطیلات رفته و در ساحل آفتاب بگیرید، استفاده از لوسیون های سولاریوم بهترین گزینه برای برنزه شدن پوست شما هستند. ازاین‌رو، لوسیون خود را انتخاب کرده و دست‌به‌کار شوید. محصول موردعلاقه‌ی شما همین‌جاست!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا