اخبار فناوری

راهنمای خرید پاوربانک

راهنمای خرید پاوربانک امکان خرید راحت‌تر را فراهم می‌آورد و با مطالعه راهنمای خرید پاوربانک می‌توانید انتخاب بهتری داشته باشید. پاور بانک‌ ها در هر شکل و اندازه‌های متفاوتی وجود دارند و در رنگ‌ها، ظرفیت‌های مختلف عرضه می‌شوند؛ از سوی دیگر نوع فناوری و مواد ساخته شده و همچنین نوع باتری نیز در انتخاب بسیار مهم است. همه این عوامل بدان معنی است که هنگام خرید پاوربانک مناسب، نکات مختلفی را باید در نظر بگیرید.

راهنمای خرید پاوربانک و چگونگی انتخاب بهترین پاوربانک :

روز به روز علم و فناوری در زندگی ما نقش‌های پررنگ‌تری را بازی کرده  پیشرفت می‌کند، به خصوص هنگامی که از تلفن‌های همراه استفاده می‌کنیم. تلفنهای ما اکنون به عنوان رایانه شخصی کار می‌کنند، می‌توانیم ایمیل‌های خود شبکه‌های مجازی یا آخرین اخبار را با آنها بررسی کنیم یا اینکه فقط می‌توانیم به موسیقی گوش دهیم، تماس برقرار کنیم و عکس‌ها و فیلم‌های خود را در رسانه‌های اجتماعی با تنها کلیک یک دکمه به اشتراک بگذاریم.

راهنمای خرید پاوربانک و چگونگی انتخاب بهترین پاوربانک :

تلفن‌های همراه ما به ابزاری اساسی در زندگی روزمره ما تبدیل شده‌اند اما باتری‌های آنها به دلیل ظرفیت کم معمولاً در تمام روز دوام نمی‌آوردند. پاور بانک راه‌حل مناسبی برای خلاصی از این شرایط است زیرا می توانید به غیر از تلفن همراه دستگاه های مختلف زیادی را با آن شارژ کنید.

قبل از انتخاب پاور بانک خود، باید تصمیم بگیرید که چگونه و کجا می خواهید از آن استفاده کنید. بسته به نیاز شما به طور مثال استفاده روزانه یا رفتن به پیاده روی‌های طولانی یا سفرهای کمپینگ گزینه‌های مختلفی برای خرید پاور بانک برای شما وجود دارد.

مشکل اصلی تلفن‌های همراه کم بودن عمر باتری است. تقریباً همیشه مجبوریم تلفن‌های خود را حداقل یک بار در روز و گاه حتی بیشتر شارژ کنیم تا در طول روز به مشکل نخوریم. به لطف طراحی و تولید پاوربانک‌ها یعنی این باتری‌های قابل حمل و کارآمد، اکنون می‌توانیم تلفن همراه  خود را در در هر کجا که باشیم شارژ کنیم.

برند‌های زیادی در بازار برای پاوربانک وجود دارد، از این جهت طبیعی است که هنگام خرید در بین هزاران مدل پاوربانک کمی احساس سردرگمی کنید. بنابراین ما برای کمک به شما در بهترین تصمیم گیری و راهنمای خرید پاوربانک، این مطلب را آماده کرده‌ایم. در این بخش معیارهای مهمی را بررسی خواهیم کرد که شما  باید در هنگام انتخاب پاوربانک برای خرید در نظر داشته باشید.

 • اندازه
 • ظرفیت
 • تعداد درگاه خروجی
 • طول عمر
 • قصد خرید
 • طریقه استفاده

راهنمای خرید پاوربانک بر اساس اندازه

اندازه پاوربانکی که تصمیم به خرید آن گرفتید باید به طور مستقیم با نحوه استفاده از آن مرتبط باشد. اگر به فکر استفاده روزانه از آن هستید، باید پاوربانکی سبک تر در نظر بگیرید که بتوانید در هر کجا که باشید از آن استفاده کنید. یک پاور بانک کوچکتر مانند پاوربانک ریمکس مدل RPL-32 ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت در این شرایط ایده آل است اما اگر به دنبال پاور بانکی هستید که بتواند  دستگاه شما را بارها فول شارژ کند، به ظرفیتی بالاتر نیاز خواهید داشت. این بدان معناست که شما مجبور خواهید بود مدل بزرگ‌تری از پاور بانک را خریداری کنید. با این وجود پاور بانک‌هایی در بازار وجود دارد که در جیب شما جای می‌گیرد و می تواند پس از شارژ تلفن همراه شما را حدود سه بار شارژ کند. اگر می‌خواهید دستگاه‌های خود را بیش از این شارژ کنید، به پاوربانکی با ظرفیت بیش‌تری نیاز خواهید داشت.

راهنمای خرید پاوربانک بر اساس ظرفیت

محدوده ظرفیت معمولاً رابطه مستقیمی با اندازه پاور بانک دارد، برخی از مدل‌های بزرگتر از ظرفیت بیشتری نسبت به مدل‌های قابل حمل و کوچک تر برخوردارند با این حال اندازه و ظرفیت همیشه به طور مستقیم در ارتباط نیستند.توجه به مشخصات محدوده ظرفیت پاوربانک خصوصاً میلی آمپر ساعت بسیار حائز اهمیت است. هر چه میلی آمپر ساعت بیشتر باشد می توانید دستگاه تلفن همراه یا تبلت خود را بیشتر شارژ کنید.

راهنمای خرید پاوربانک بر اساس ظرفیت

راهنمای خرید پاوربانک بر اساس تعداد درگاه‌‌ها

تعداد درگاه‌های پاور بانکی که شما انتخاب می کنید بسیار مهم است، منظور از درگاه تعداد اتصالی که از دستگاه‌های خارجی می توان با پاوربانک ایجاد کرد است. اگر پاور بانک شما بیش از یک پورت داشته باشد، می‌توانید بیش از یک دستگاه را به پاور بانک خود متصل و شارژ کنید، اما اگر فقط نیاز به اتصال یک دستگاه دارید می‌توانید یک پاوربانک بخرید که فقط یک درگاه دارد.

دانستن این موضوع که قصد دارید چند دستگاه به پاور بانک خود متصل کنید قبل از خرید بسیار مهم است به طور مثال اگر فقط نیاز به اتصال یک دستگاه به پاور بانک برای شارژ را دارید خوب است که یک پاوربانک با تنها یک پورت USB داشته باشید و هزینه اضافی نکنید، اما اگر می‌خواهید چندین دستگاه را به طور همزمان متصل کنید حتماً یک پاور بانک را با تعداد درگاه‌های مناسب خریداری کنید مانند پاوربانک ریمکس مدل RPP201 با ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت به همراه شارژر فندکی که دارای 4 درگاه خروجی است.

اگر بخواهید همزمان بیش از یک دستگاه را شارژ کنید به پاوربانک با درگاه‌های بیشتری احتیاج خواهید داشت به عنوان مثال شارژ کردن لپ تاپ و تلفن همراه به طور همزمان که بسیار رایج است. برای هر یک از این دستگاه‌هایی که مایل به شارژ آن هستید، به اتصال USB نیاز خواهید داشت بنابراین قبل از خرید پاور بانک حتما نگاهی دقیق تر به لوازم الکترونیکی خود که مایل به شارژ آن‌ها در بیرون از منزل هستید بیاندازید.

 

راهنمای خرید پاوربانک بر اساس طول عمر

ماندگاری پاوربانک به تعداد دفعاتی که می توانید از پاور بانک استفاده کنید و هنوز هم مانند روز اول برای شما کارایی داشته باشد گفته می شود. این روند با اصطلاحی با عنوان «چرخه زندگی» نیز شناخته می شود، معمولاً یک پاوربانک بین 500 تا 2000 چرخه زندگی دارد. این تعداد دفعه‌ای است که می توانیم از پاوربانک تلفن همراه خود را شارژ کنیم و 100% از کارایی و شارژ کامل مطمئن باشیم.

البته طول عمر پاور بانک تخمینی است و هر برند با برند دیگر و هر پاور بانک با پاور بانک دیگر متفاوت است. همچنین طول عمر به نحوه استفاده ما از پاوربانک و سایر فاکتورها مانند دما نیز بستگی دارد اما به طور کلی ظرفیت شارژ باتری اغلب با گذشت زمان کاهش می یابد.

قصد خرید شما چیست؟

برای خرید بهترین پاور بانک با بهترین قیمت مهم است که از خود بپرسید چرا قصد خرید پاور بانک دارید. اول از همه، شما باید بدانید که چند دستگاه را باید همزمان همزمان شارژ کنید. اگر فقط می خواهید تلفن همراه خود را شارژ کنید، می توانید می توانید پاور بانکی کوچک و حجم کم و سایز کوچک یا متوسط تنها با یک پورت خریداری کنید و در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.

اگر معمولا به طور همزمان بیش از یک دستگاه را شارژ می کنید، به تعداد درگاه بیشتری نیاز دارید. همچنین باید در نظر داشته باشید که پاور بانک را از چه طریقی و در کجا می توانید حمل کرده و با خود جا به جا کنید؟ آیا می‌خواهید آن را در جیب، کیف پول، کوله پشتی و غیره نگه دارید؟ بسته به این عوامل، شما باید یک پاور بانک بزرگتر یا کوچکتر خریداری کنید. در آخر، به این فکر کنید که آیا قصد دارید از آن روزانه یا فقط گاهی اوقات استفاده کنید، دانستن این موارد به خرید هرچه بهتر شما کمک خواهد کرد.

قصد خرید شما چیست؟

راهنمای خرید پاوربانک و روش کار آن

پاوربانک یک باتری قابل حمل برای دستگاه‌های شما است که عملکرد آن ساده است ابتدا پاوربانک نیاز به شارژ دارد. به این ترتیب باطری قابل حمل شمت برای شارژ دستگاه های دیگر در مواقع لزوم انرژی را ذخیره می‌کند. به عنوان مثال، وقتی تبلت شما از کم شارژ دارد و یا درحال خاموش شدن است، در واقع زمان استفاده از پاوربانک شماست. به جای وصل کردن دستگاه خود به طور مستقیم به دیوار، از کابل برای اتصال آن به باتری قابل حمل استفاده می‌کنید. سپس، پاوربانک شروع به انتقال انرژی خود به تبلت شما کرده و آن را شارژ می کند و بعد از چند بار شارژ شدن وسایل مختلف توسط پاور بانک نوبت آن می‌رسد که از دوباره پاور بانک را شارژ کنیم و به برق متصل کنیم.

شارژ انواع دستگاه‌ها

معمولاً افراد برای شارژ تلفن های همراه خود از پاور بانک استفاده می کنند. دلیل این امر این است که تلفن‌های همراه اکنون ابزاری هستند که تقریباً همه در زندگی روزمره خود از آن استفاده می کنند. بیشتر افراد از تلفن‌های خود بیش از حد استفاده می کنند و نیاز دارند که آنها را بارها شارژ کنند و یا اینکه در خارج از خانه دسترسی به برق را ندارند پاوربانک شما بهترین راه حل در این نوع شرایط است.

با اینکه این رایج‌ترین کاربرد پاور بانک است اما تنها برای شارژ تلفن همراه مورد استفاده قرار نمی گیرد. از پاوربانک‌ها همچنین می توان برای شارژ دستگاه‌های دیگر استفاده کرد به عنوان مثال تبلت‌ها، کیندل‌ها، دوربین‌ها یا GPS. در حقیقت همه دستگاه‌هایی هستند که می توانند از طریق پاور بانک شارژ شوند. برخی مدل‌ها حتی قادر به شارژ لپ‌تاپ نیز هستند!

میلی‌آمپرساعت (mAh) چیست ؟

در واقع مخفف «mAh» به «آمپر ساعت» پاوربانک اشاره دارد. ساعت آمپر اندازه گیری شدت است. برای جلوگیری از ورود ولتاژ و مقدار برق بیش از حد، میلی‌آمپرساعت یک پاور بانک میزان انرژی را در آن ذخیره می کند که این امر بسیار مهم است.

بیشتر پاور بانک‌ها دارای طراحی هوشمندانه هستند و می توانند ولتاژ دستگاه متصل را تشخیص دهند تا شارژ آن دستگاه مورد نظر در حد امکان سریع و ایمن باشد. آنها معمولاً شامل سازوکارهایی برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد هستند. بنابراین این موضوع بسیار مهم است که برای دیدن سازگاری دستگاه‌های خود با پاوربانک خریداری شده، به دنبال این دستورالعمل باشید.

هرچه میزان انرژی ذخیره شده بیشتر باشد، انرژی بیشتری نیز برای انتقال به دستگاه‌های متصل خواهد داشت.

میلی‌آمپرساعت (mAh) چیست ؟

چگونه تلفنم را به پاوربانک وصل کنم ؟

متداول ترین روش اتصال دستگاه به پاور بانک استفاده از کابل USB است، برخی از مدل‌ها شامل کابل هستند اما اگر پاور بانک شما دارای کابل نبود نگران نباشید! زیرا به صورت جداگانه نیز به فروش می رسد و نیز بسیار ارزان است و احتمالاً قبلاً آن را خریداری کرده‌‌اید!

احتمالاً قبلاً کابل مورد نیاز برای اتصال به پاور بانک را در اختیار دارید؛ اما باید در نظر داشته باشید که همه تلفن‌های همراه و تبلت‌ها اتصالات یکسانی ندارند، شما باید از کابل صحیح برای دستگاه های تلفن همراه خود استفاده کنید. لازم به ذکر است هرچه تعداد درگاه USB پاور بانک شما بیشتر باشد، دستگاههای بیشتری نیز در یک زمان شارژ خواهند شد.

چگونه پاور بانکم را شارژ کنم ؟

پاوربانک شما فقط در صورتی درست کار خواهد کرد که قبل از استفاده به درستی و کامل شارژ کرده باشید. به یاد داشته باشید که پاور بانک‌ها به عنوان باتری خارجی کار می کنند، بنابراین نیاز به شارژ مجدد پس از تخلیه شدن ضروری است. هرچه پاوربانک خود را کامل تر شارژ کنید پاور بانک نیز می تواند سایر دستگاه‌ها را بهتر و تا انتها شارژ کند.

پاور بانک‌ها معمولاً از طریق کابل USB شارژ می شوند. شما باید کابل را به درگاه USB پاور بانک وصل کنید و انتهای دیگر کابل باید از طریق آداپتور به یک پریز متصل شود. می‌توانید از همان آداپتور مورد استفاده برای شارژ تلفن همراه خود استفاده کنید. هر مدل می‌تواند متفاوت باشد در این حالت خواندن دستورالعمل‌های آن پاوربانک خاص بسیار مهم است.

 

چگونه پاور بانکم را شارژ کنم؟

راهنمای خرید پاوربانک نسبت به ظرفیت تلفن همراه :

ظرفیت باتری هر تلفن هوشمند متفاوت است. این لیستی از بهترین تلفن‌های هوشمند فروخته شده و ظرفیت هر مدل بر اساس میلی آمپر ساعت است.

 • ۱۸۱۰ میلی‌آمپرساعت – iPhone 6
 • ۲۷۵۰ میلی‌آمپرساعت – iPhone 6s Plus
 • ۲۹۱۵ میلی‌آمپرساعت – iPhone 6 Plus
 • ۸۸۲۰ میلی‌آمپرساعت – iPad Air
 • ۵۱۲۴ میلی‌آمپرساعت – iPad mini 4
 • ۳۰۰۰ میلی‌آمپرساعت – Samsung Galaxy S6 edge Plus
 • ۲۶۰۰ میلی‌آمپرساعت – Galaxy S6 edge
 • ۲۵۵۰ میلی‌آمپرساعت – Samsung Galaxy S6
 • ۲۸۰۰ میلی‌آمپرساعت – Samsung Galaxy S5
 • ۳۳۰۰ میلی‌آمپرساعت – OnePlus 2
 • ۳۱۰۰ میلی‌آمپرساعت – OnePlus One
 • ۲۸۰۰ میلی‌آمپرساعت – LG G5
 • ۳۰۰۰ میلی‌آمپرساعت – LG G4
 • ۳۰۰۰ میلی‌آمپرساعت – LG G3
 • ۳۲۲۰ میلی‌آمپرساعت – Google Nexus 6
 • ۲۷۰۰ میلی‌آمپرساعت – Huawei Mate 6

وقتی ظرفیت پاوربانک را بر ظرفیت تلفن هوشمند یا تبلت تقسیم می‌کنید، می توانید محاسبه کنید که می‌توانید تلفن هوشمند خود را چند بار با یک پاور بانک پر، کاملا شارژ کنید.

راهنمای خرید پاوربانک خورشیدی :

تفاوت بین یک پاور بانک سنتی و یک پاور بانک انرژی خورشیدی در این است که دومی دارای یک پنل فتوولتائیک است که به عنوان یک پنل خورشیدی نیز شناخته می‌شود. این پنل خورشیدی نور را به برق تبدیل می‌کند به این ترتیب هنگامی که پاوربانک را در معرض آفتاب قرار می دهید، به طور خودکار شارژ باتری شروع می‌شود.

این مدل برای پیاده روی، مسافرت‌های طولانی یا کمپینگ در طبیعت که در آن دسترسی محدود وجود دارد بسیار مناسب است. با این حال ، توجه به این نکته ضروری است که این روش شارژ کردن پاوربانک نسبت به وصل کردن آن به دیوار، زمان بسیار بیشتری را می‌طلبد، از طرف دیگر بیشتر پاور بانک‌های انرژی خورشیدی می‌توانند به برق نیز وصل شوند.

اگر قصد دارید آن را برای مدت طولانی مثلاً در طول پیاده روی یا کمپینگ طولانی در معرض آفتاب قرار دهید، گزینه مناسبی است. اما اگر در منزل هستید، قبل از حتما پیشنهاد می‌کنیم از هرگونه پریز برقی که ممکن است برای شارژ سریع‌تر پاور بانک استفاده کنید.

راهنمای خرید پاوربانک خورشیدی :

مزیت و معایب :

همانطور که از نام آن مشخص است با انرژی خورشید شارژ می‌شود پاور بانک انرژی خورشیدی نیز مانند تمام پاور بانک‌ها دارای مزیت و معایب خاص خود است، در زیر یک جدول از جوانب مثبت و منفی بانک‌های انرژی خورشیدی آورده شده است:

دیگر ویژگی‌های مهم :

در ادامه به ویژگی‌های مهم این گجت‌های دوست‌داشتنی اشاره خواهیم کرد.

شاخص توان :

بیشتر شارژرهای قابل حمل دارای نشانگر قدرت LED هستند که منعکس کننده ظرفیت شارژ فعلی باتری است. این یک ویژگی بسیار مفید است زیرا به شما این امکان را می‌دهد تا ببینند که باتری در چه ظرفیتی است تا در صورت نیاز شارژ مجدد شود.

صفحه نمایش ال سی دی :

مدل‌های پیشرفته شامل یک صفحه نمایش LCD کوچک است. که این صفحات بسیار کارآمد می تواند درصد ظرفیت بار و مقدار شارژ باقی مانده را نشان دهد. برخی از پاور بانک‌ها که بسیار مطلوب و برای خرید مناسب اند دارای یک نشانگر LED و یک نمایشگر LCD هستند.

ایمنی میان برد :

این ویژگی تا حدودی یک ویژگی استاندارد است. مدل‌های بسیار کمی وجود دارند که نوعی از ایمنی اتصال کوتاه ندارند. همانطور که ممکن است حدس بزنید، این ویژگی مانع از میانبر شدن پاوربانک‌ها و ایجاد خطرات مختلفی مانند آتش سوزی یا نقص دستگاه می‌شود که برای اطلاع دقیق تر در پشت جعبه پاور بانک و یا دفترچه راهنما می توانید از وجود ایمنی میان برد اطمینان حاصل کنید.

آداپتورها :

برخی از پاوربانک ها دارای آرایه ای از آداپتورها هستند تا بتوان از آن در انواع مختلف دستگاه به راحتی استفاده کرد. در صورت داشتن چندین دستگاه که انواع مختلفی درگاه‌ ورودی دارند آداپتورها این مشکل را حل کرده و اتصال بین پاور بانک با دستگاه های شما را افزایش می‌دهند. به‌عنوان مثال، یک پاوربانک با مجموعه آداپتور به شما امکان می دهد تلفنی را که از درگاه میکرو USB استفاده می‌کند تا یک آیفون را که از درگاه کانکتور لایتنینگ استفاده می کند را همزمان شارژ کنید.

کیسه محافظ :

یک کیسه محافظ می تواند برای حمل و نقل نگهداری پاوربانک شما بسیار مفید باشد. اگرچه ممکن است برخی از افراد این مورد را برای استفاده مفید ندانند اما کیسه‌های پاور بانک‌ها معمولا ضد آب بوده و از پاور بانک شما در مقابل گرد و غبار و قطرات آب و همچنین هرگونه حادثه نا خواسته ای جلوگیری می‌کند.

چراغ قوه :

بسیاری از پاوربانک‌ها دارای یک چراغ قوه LED داخلی هستند که می‌تواند یک ویژگی خوب برای شما باشد. این ممکن است در شرایط مختلف مانند تاریکی در بیرون از منزل و یا در هنگام قطع برق و خاموشی مفید واقع شود. در ادامه به معرفی دوتا از بهترین پاور بانک‌های بازار خواهیم پرداخت.

پاوربانک راوپاور مدل RP-PB066 ظرفیت 10000 ملی آمپر ساعت :

محصولی با کیفیت از شرکت معتبر راوپاور

 • ظرفیت: ۱۰ هزار میلی‌آمپرساعت
 • تعداد درگاه خروجی: ۲ عدد
 • شدت جریان: ۳.۴ آمپر

یکی از بهترین پاوربانک‌های موجود در بازار با ظرفیت عالی و ظاهری شیک پاوربانک راوپاور مدل RP-PB066 ظرفيت 10000 ميلي آمپر ساعت است که با تخفیف ویژه در سایت نشت آپ برای خرید موجود است. به‌لطف این شارژر همراه می‌توانید گوشی هوشمند خود را تا چند بار به‌طور کامل شارژ کنید. برای همین محصول مذکور گزینه‌ای مناسب برای طیف وسیعی از کاربران است.

گفتنی‌ست شدت جریانی در حدود ۳.۴ آمپر در اختیارتان قرار گرفته تا بتوانید با سرعتی بالا گوشی‌ها و تبلت را شارژ کنید. از این رو قادر به صرفه‌جویی در زمان خواهید بود. ۲ عدد درگاه خروجی نیز در بدنه این مدل به‌چشم می‌خورد تا به‌طور همزمان قادر به شارژ دو گجت هوشمند باشید. به این ترتیب در مدت زمان کم‌تری قادر به انجام کارهای بیش‌‌تری خواهید بود.

از طرفی این مدل از شرکت راوپاور به شارژر دیواری نیز تبدیل می‌شود و شما می‌توانید با اتصال مستقیم آن به پریز برق، گوشی‌های خود را شارژ‌ کنید. برای همین می‌توان این مدل می‌توان بهترین پاوربانک لیست راهنمای خرید پاوربانک باشد.

پاوربانک راوپاور مدل RP-PB066 ظرفیت 10000 ملی آمپر ساعت :

https://nashtup.com/index.aspx?Product=%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D8%B1%D8%A7%D9%88%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AF%D9%84-rp-pb066-%D8%B8%D8%B1%D9%81%D9%8A%D8%AA-10000-%D9%85%D9%8A%D9%84%D9%8A-%D8%A2%D9%85%D9%BE%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA

پاوربانک ریمکس مدل RPL-32 ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت :

محصولی جذاب و دوست‌داشتنی

 • ظرفیت: ۵ هزار میلی‌آمپرساعت
 • تعداد درگاه خروجی: ۲ عدد
 • شدت جریان: ۲.۱ آمپر

برخی مدل‌های کوچکتر در جیب شما جای می گیرند. این نوع پاوربانک‌های فوق‌العاده مانند پاوربانک ریمکس مدل RPL-32 ظرفيت 5000 ميلي آمپر ساعت که یک یا دو بار تلفن شما را شارژ کاملا شارژ خواهند کرد اما اگر به هر دلیلی بیش از این مقدار نیاز به شارژ تلفن همراه خود خود دارید یا اینکه در محل کار شما اتصال به پریز برق و شارژ شدن با سیم شارژ تلفن همراه موجود نیست، به پاور بانک بزرگ‌تری احتیاج دارید.

نکته بسیار مهم دیگر که باید بدانید دستگاه‌هایی را که قصد دارید آن‌ها را با پاور بانک خود شارژ کنید از چه خروجی و چه ولتاژی پشتیبانی می کند. اول از همه، هر نوع دستگاه با کابل USB باید با پاور بانک شما سازگار باشد. ما در مورد تلفن‌های همراه صحبت می کنیم و همینطور تبلت‌ها، دوربین‌های ورزشی و یا حتی اسپیکر‌های بلوتوث.

در کل این مدل برای کاربران که به‌دنبال محصولی قابل‌حمل هستند، گزینه‌ای مناسب است. ریمکس مدل RPL-32 می‌تواند مدلی برتر در لیست راهنمای خرید پاوربانک باشد.

پاوربانک ریمکس مدل RPL-32 ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت :

جمع بندی

امیدواریم که این مطلب به شما  کمک کرده باشد تا شک و تردیدهای شما در مورد خرید پاور بانک مناسب برطرف شده باشد و بتوانید مناسب‌ترین پاوربانک را برای خود انتخاب و خریداری کنید، اگر این برای شما مفید بود فراموش نکنید که حتما نظر بدهید یا این مقاله را در رسانه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید تا هیچ یک از دوستانتان بدون شارژ نمانند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا