اخبار فناوری

بهترین پاوربانک

بهترین پاوربانک ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که آن را نسبت به رقبا متمایز می‌کند و برای ما وسیله‌ای مطمئن‌ بعنوان بهترین پاوربانک خواهد بود. پاوربانک‌ها از مدار الکترونیکی پیشرفته برای مدیریت شارژ استفاده می‌کنند و باعث شارژ دستگاه‌های دیگر می‌شوند. پاوربانک‌ها را می توان به عنوان باتری‌های قابل حمل تعریف کرد که از مدار الکترونیکی برای کنترل هرگونه توان و قدرت استفاده می‌کنند. امروزه بهترین پاوربانک را پاوربانکی می‌شناسند که نقش اساسی را شارژ نمودن لوازم شارژی ما داشته باشد و یا حس اطمینان در هنگام سفر و کار را برایمان ایجاد نماید. راهنمای خرید پاوربانک اهمیت بالایی دارد.

این پاوربانک‌ها تقریبا برای هر دستگاه شارژ USB خوب و مناسب است و وسایل ما از جمله دوربین‌ها، GoPros، بلندگوهای قابل حمل، دستگاه‌های پخش کننده MP3، تلفن‌های هوشمند و حتی برخی تبلت‌ها را نیز بدون شارژ و باطری باقی نخواهند گذاشت. تقریباً هر چیزی که از طریق USB در خانه شارژ شود می‌تواند از طریق بهترین پاوربانک نیز شارژ شود و در دسترس ما باشد. طیف گسترده‌ای از پاوربانک‌ها در بازار وجود دارند و این مسئله ممکن است گاهی اوقات، انتخاب موارد مناسب برای نیازهای شما را دشوار کند. به همین دلیل ما در ادامه بعنوان راهنمای خرید برای شما از بهترین پاوربانک‌های قدرتمند در سال‌های اخیر را کعرفی می‌نماییم تا اطمینان مناسبی از انتخاب و خریدتان داشته باشد

چگونه یک پاوربانک را به‌عنوان بهترین پاوربانک انتخاب کنیم ؟

این سوالی است که اکثرا در هنگام خرید پاوربانک از خود دارند. اگر مدتی به هر دلیلی از نقطه برق دور باشید نیاز به پاوربانک متناسب با دستگاه خود را احساس می‌کنید. اگر عجله برای شارژ نمودن دستگاه خود داشته باشید، نیاز به پاوربانکی با سرعت شارژ بالا پیدا می‌کنید. اگر در شرایطی باشید که نتوانید هیچ گونه وسیله‌ اضافی یا سنگینی را همراه داشه باشید، نیاز به یک پاور بانک سبک و جیبی پیدا خواهید کرد. باید دانست که پیدا کردن بهترین پاوربانک برای شما به چند عامل بستگی دارد که باید آن را بشناسید و متوجه باشید.

همه پاوربانک‌ها با هم برابر نیستند. هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند که آن‎ها را از هم متمایز می‌نماید. همانند تمام فناوری‌های موجود، محصولات پاوربانک نیز از قیمت‌های متفاوت براساس کیفیت موجود می‌باشند. شما باید در هنگام خرید پاوربانک به بودجه مد نظر خود توجه نمایید، همچنین ویژگی‌هایی مانند سرعت شارژ و حتی سایز آن نیز اهمیت بالایی دارد. برخی پاوربانکی را از گزینه‌های محبوب می‌دانند که در جیب جا شوند و یا در مدت زمان کوتاهی شارژ صد درصدی را فراهم نماید. ممکن است شما بخواهید بجای آنکه شارژرهای مختلف با کابل‌های زیاد را حمل نمایید، پاوربانکی را تهیه نمایید که پورت‌های مختلفی را برای شارژ وسایل شما داشته باشد تا راحت‌تر چندین وسیله با درگاه مختلف را شارژ نمایید.

تلفن‌های Android به طور فزاینده‌ای از Micro-USB به USB-C منتقل می‌شوند و در این صورت یک پورت USB-C که به عنوان ورودی و خروجی عمل می‌کند، ارجح است. با این حال، هنوز هم شارژ مجدد برای پاور بانک‌ها از طریق Micro-USB متداول است. اگر شما یک کاربر آیفون هستید (و قصد دارید یک کاربر آیفون بمانید) به دنبال پاوربانک با درگاه لایتنینگ باشید که بتواند به عنوان ورودی و خروجی مناسب برایتان عمل نماید پس درواقع شما باید این سوال را از خود بپرسید که به کدام خروجی ها نیاز دارم؟ معمولا هیچ پاور بانکی با راندمان 100٪ کار نمی‌کند و بیشترین میانگین راندمان آن 65٪ است و بعضی از آن‌ها 80 یا 90 درصد هستند اما بهترین پاور بانک زمانی در دسترس شما قرار خواهد گرفت که شما تمام این موارد را کامل بدانید و  شناخت کافی از خواسته و نیاز خود به آن پاوربانک داشته باشید.

نحوه شارژ بهترین پاوربانک :

بیشتر پاوربانک‌ها و شارژرهای قابل حمل دارای پورت ورودی USB هستند که می‌توانید از آن‌ها برای اتصال به یک سوکت شارژ و پریز یا یک درگاه USB در رایانه خود برای شارژ باتری‌های آنها استفاده کنید. برخی نیز با آداپتور عرضه شده برای وصل شدن به سوکت دیواری همراه هستند. برخی از محصولات هم وجود دارد که برای شارژ باتری‌های خود از یک میکرو یا پریز مینی USB استفاده می‌کنند. به طور معمول، پاوربانک برای دریافت نیرو از سوکت ورودی اختصاصی برخوردار است. این قدرت می‌تواند از یک سوکت USB در رایانه شما تأمین شود، اما ممکن است هنگام استفاده از آداپتور سوکت دیواری شارژ سریع‌تری داشته باشد. ما اکثر اوقات می بینیم که پاوربانک‌های برقی برای شارژ از یک سوکت Mini یا MicroUSB استفاده می‌کنند؛ در موارد بسیار نادر، پاوربانک‌ها می‌توانند از همان سوکت برای ورودی و خروجی استفاده کنند.

بهترین پاوربانک ، آیا پاوربانک می‌تواند یک شبه شارژ شود ؟

بله ساده است. با پیشرفت در فناوری، پاوربانک‌ها می‌توانند در هنگام وصل شدن به یک پریز برق یا وصل شدن به درگاه USB، یک شبه شارژ شوند. با افزودن محافظ داخلی، دیگر لازم نیست نگران شارژ بیش از حد یا شارژ کم پاوربانک باشید.

بهترین پاوربانک ، چه مدت پاوربانک می‌تواند در صورت عدم استفاده شارژ خود را حفظ کند ؟

نکته اول توجه به مدل‌های پاوربانک است که میزان ذخیره‌سازی شارژ را هم متفاوت می‌کند. اجزای داخلی پاور و کیفیت ساخت بسیار حائز اهمیت است. پاوربانک‌های قدرتمند که ظرفیت شارژ بالایی دارند و همچنین گرانتر هستند، دوام بیشتری هم در نگهداری شارژ دارند.

نکته دوم به کیفیت مدار کنترلر و سلولهای باتری بستگی دارد. پاوربانک خوب می تواند 3 تا 6 ماه با حداقل ضرر شارژ کند. پاوربانکهای با کیفیت پایین ممکن است برای حفظ شارژ مفید بیش از 4 تا 6 هفته دوام نداشته باشند.

نحوه نگهداری پاوربانک هم مهم است و نکته سوم برای حفظ شارژ پاور می‌باشد. برای مثال گذاشتن پاور بانک در اتومبیل که در آن دما می تواند تا حد زیادی در نوسان باشد می تواند طول عمر آن را کوتاه کند.

دسته‌بندی بهترین پاوربانک چگونه است ؟

 • شارژرهای تلفن یا رایانه لوحی
 • شارژرهای خورشیدی
 • شارژرهای موردی تلفن
 • شارژرهای لپ تاپ

پاوربانک‌ها در شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی و متناسب با بودجه‌های مختلف و نیازهای افراد ارائه می‌شوند. تقریباً در مورد هر دستگاه، شارژرهای قابل حمل هم وجود دارد. بیشتر افراد برای تلفن‌های همراه، رایانه‌های خود و لپ تاپ خود از پاوربانک استفاده می‌کنند. شارژرهای خارجی جدید هر روز با فناوری‌های جدید عرضه می‌شوند. برخی از شارژرهای قابل حمل با استفاده از انرژی خورشیدی کار می‌کنند و برخی دیگر تلفن شما را توسط برق ذخیره شده شارژ خواهد نمود که همگی کاربردهای مناسبی را دارند.

در اینجا بیشتر درمورد پاوربانک‌های قابل شارژ توسط برق صحبت خواهد شد اما توضیح کوتاهی هم از پاوربانک خورشیدی خواهیم گفت

بهترین پاوربانک ، پاوربانک انرژی خورشیدی :

یک پاوربانک خورشیدی انرژی خود را از نور خورشید می‌گیرد. این نوع پاوربانک‌ها مخصوص سفرهای کمپینگ می‌باشد؛ چون در زمان‌هایی که هیچ گونه پریز برق پیدا نشود مفید است و کاربرد خوبی خواهد داشت. آنها دارای پنل های فتوولتائیک هستند که می‌توانند باتری داخلی را هنگام قرار گرفتن در معرض نور آفتاب شارژ کنند. شارژ خورشیدی سریع نیست و معمولاً می‌توانند از طریق کابل نیز شارژ شوند. هنگام تصمیم گیری برای خرید یک پاوربانک خورشیدی، اطمینان حاصل کنید که آفتاب کافی باشد تا آن را شارژ کنید. این پاورها بعنوان منبع اصلی انرژی برای شارژ باطری لوازم شما مناسب نیستند اما اغلب به عنوان گزینه اضطراری در شرایط خاص مناسب‌ هستند.

mAh در بهترین پاوربانک به چه معنی است ؟

MAh مخفف milli ampere hour به معنی میلی آمپر ساعت است که ظرفیت باطری یک پاوربانک را نشان می‌دهد. باتری‌های رایج در دستگاه‌های تلفن همراه و پاوربانک‌ها در ساعت‌های آمپر خود اندازه گیری می‌شوند. برای توصیف شارژ انرژی در یک باتری به کار می‌رود که ظرفیت باطری و مدت زمان اجرای شارژ نمودن یک دستگاه را نشان می‌دهد. بعنوان مثال: 3000mAh به این معنی است که باتری 3000 میلی آمپر (3 آمپر) را برای یک ساعت تحویل می‌دهد

کاربرد بهترین پاوربانک :

پاوربانک به شما این امکان را می‌دهد که انرژی الکتریکی را ذخیره کنید و از آن برای شارژ دستگاه موبایل استفاده کنید. پاوربانک محبوب‌تر شده است زیرا باتری تلفن ها، تبلت ها و پخش کننده‌های قابل حمل رسانه را به خوبی شارژ و قابل استفاده مجدد می‌کند.

پاوربانک‌ها برای شارژ تلفن‌های کاربرانی که مدام در حال حرکت هستند، با قطعی برق مواجه هستند یا دسترسی به پریز برق ندارند، بسیار مناسب هستند. همچنین اکثر پاوربانک‌ها دارای ظرفیت زیادی هستند و همین امر باعث می‌شود چندین بار بدون شارژ مجدد تلفن شما شارژ شود.

ظهور پاوربانک بدون شک کمبود برق تلفن‌های هوشمند را کاهش داده است. تبدیل محصولات به کالای قابل حمل بر اساس تضمین ظرفیت الکتریکی، یکی از مباحث نوآوری تکنولوژیکی است که توسط تولید کنندگان پاوربانک مورد بررسی قرار گرفته است. پاوربانک‌ها بعنوان شارژهای قابل حمل این روزها محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند زیرا دستگاه‌های هوشمند (تلفن‌های هوشمند و رایانه‌ها) فعالیت بیشتری دارند و با کمبود باطری مواجه می‌شوند. پاوربانک‌ها در طی این سال‌ها به سرعت در حال رشد هستند زیرا بعنوان شارژرهای قابل حمل پرکاربرد شده اند که اساساً می‌توانند در هر مکانی از آن استفاده نمود.

بهترین پاور بانک‌‌ در یک نگاه :

ما بهترین پاور بانک‌ها را در ادامه لیست کردیم و به شما نشان می‌دهیم. این پاوربانک‌ها در این لیست با توجه به USP خاص خود طبقه بندی شده‌اند که می‌توانند دستگاه‌های تلفن همراه شما را در هر زمان که نیاز داشتید با سرعت زیاد شارژ نمایند. در این لیست‌ دستگاه‌هایی مد نظر قرار گرفته اند که بعنوان پاوربانک کوچک و قابل حمل با ظرفیت سرعت بالای شارژ باشند یا بهترین پاوربانک با قیمت مناسب و بهترین پاور بانک برای دستگاه‌های اپل و غیره باشند. درواقع هر پاوربانکی می‌تواند تلفن شما را شارژ کند، اما بهترین شارژر قابل حمل از سریعترین سرعت شارژ و کیفیت مطلوب برخوردار است.

پاوربانک انکر مدل PowerCore 20100 انتخاب اول :

اولین برند و مدل از بهترین پاوربانک که در لیست ما قرار دارد، پاوربانک Anker PowerCore 20100 است که با وجود ظرفیت بالا، شارژ سریع از ارزش و کیفیت عالی برخوردار است. Anker یک مارک بسیار شناخته شده در بازار پاور بانک است، بنابراین می‌توانید با اطمینان کامل از این برند خرید نمایید. محصولات آن از نظر طراحی تا حدودی یکنواخت هستند اما عملکرد آن بسیار عالی و فوق‌العاده ارائه شده است. مدل PowerCore 20,100 یکی از بهترین شارژرهای قابل حمل این شرکت است.

 • سرعت شارژ بالا
 • ظرفیت باطری: باتری 20.100 میلی آمپر ساعت
 • تعداد درگاه ها: 2 عدد
 • وزن: 354 گرم

از نقص‌هایی ک به این پاور داده می‌شود میتواند وزن سنگین آن و پشتیبانی نکردن از شارژ سریع Qualcomm اشاره نمود. این پاوربانک به یک باتری بزرگ 20.100 میلی آمپر ساعتی در داخل مجهز است، به این معنی که می‌توانید چندین بار تلفن یا رایانه خود را قبل از نیاز به شارژ مجدد شارژ کنید. ما استفاده از این پاور را بسیار شگفت آور دانستیم، به این دلیل که به سرعت شارژ می‌شود، همچنین می‌تواند سرعت شارژ دستگاه‌های شما را به سرعت بالا ببرد. مطمئناً در هنگام شارژ نمودن گوشی یا دستگاه‌ها، گرمای آن بالا نیز می‌رود اما درجه‌ نگران کننده‌ای نخواهد داشت. این پاوربانک قادر به استفاده از فناوری QuickCharge Qualcomm نخواهد بود، اما با این وجود دستگاه‌های شما را به خوبی شارژ و قابل استفاده می‌کند.

پاوربانک Anker PowerCore 20100 دارای دو درگاه 2.4 آمپر است تا بتوانید دو دستگاه را به طور همزمان شارژ کنید. با ظرفیت 20،100 میلی آمپر ساعت است، به این معنی که شما می توانید همه چیز را چندین بار در طول یک سفر شارژ کنید. گنجایش شارژ دستگاه‌ها توسط این پاور بدین صورت است که آیفون 8، آیفون 7 و آیفون 6 حدود شش بار و گلکسی S9 سامسونگ، S8 ،S7 ، S6 چهار بار خواهد بود.بهترین پاوربانک، انتخاب اول : پاوربانک انکر مدل PowerCore 20100

پاوربانک ایموتو مدل 20,000 انتخاب دوم :

یکی دیگر از محصولات دیگر منتخب ما iMuto 20,000 است که وزن آن نه چندان سبک است. iMuto یکی دیگر از تولیدکنندگان لوازم جانبی چینی است که در سال 2007 تاسیس شد. یک شرکت متوسط ​​با حدود 500 کارمند می‌باشد. iMuto یکی از دو شرکتی است که توسط TianBaoTong Technology اداره می‌شود. تمرکز دیگر آن‌ها بر فناوری‌های مبتنی بر دوربین است. به نظر می‌رسد iMuto یک پیام و هدف متمرکز دارند؛ آن‌ها برای ایجاد محصولات سازگار با مصرف کننده و براساس سازگاری با محیط زیست از لحاظ عملی و در عین حال شیک فعال اند. آن‌ها در وب سایت خود می‌گویند: “ما اطمینان می‌دهیم که تک تک اجزای موجود در محصولات ما از طراحی تا تولید هیچ آسیبی به محیط زیست و برای زندگی پرانرژی روزانه ما نمی‌زند”

 • ظرفیت باطری: بالای 20 هزار میلی آمپر ساعت
 • صفحه نمایش دارد
 • وزن: 459 گرم
 • سازگار با: اکثر مک بوک‌ها

اگر به دنبال شارژر با ظرفیت بالا هستید که قابل حمل باشد، ممکن است پاوربانک قابل حمل iMuto 20،000 برای شما مناسب باشد. این دستگاه از ظرفیت 20،000 میلی آمپر ساعتی بهره می‌برد که بطور میانگین قادر است یک گوشی هوشمند متوسط ​​را بیش از چهار برابر شارژ کند. همچنین برای شارژ مک بوک‌ها و لپ‌تاپ‌های سازگار از توان کافی برخوردار است. آنچه iMuto را کمی مفیدتر از سایر پاوربانک‌های دیگر در این لیست نموده این واقعیت است که شما می‌توانید دقیقا بدانید چند بار دستگاه خود را می‌توانید شارژ نمایید و هزینه را بابت چه ویژگی‌ای پرداخت می‌کنید. بدنه این پاو کمی بزرگ و ناخوشایند است اما یکی از بالاترین ظرفیت شارژرهای جمع و جور در بازار است. در کنار قیمت بسیار مناسب آن را به یکی از بهترین پاوربانک‌ها از لحاظ خلاقیت نیز تبدیل می‌کند.بهترین پاوربانک، انتخاب دوم : پاوربانک ایموتو مدل 20,000

پاوربانک راوپاور مدل rp-pb066 انتخاب سوم :

برند RAVPower پاوربانک دیگری بعنوان یکی از بهترین پاوربانک‌ها است  که به عنوان یک شارژر قابل حمل یک انتخاب عالی برای زمانی است که بخواهید هم لپ تاپ و هم تلفن خود را شارژ کنید.

 • ظرفیت باطری: 10,000 میلی آمپر ساعت
 • ابعاد: 138 در 64 در 28 میلی‌متر
 • درگاه خروجی USB: 2 عددپ
 • شدت جریان: 2 آمپر

این دستگاه ظرفیت اسمی 10000 میلی‌آمپر ساعت را دارد. از پورت ورودی microUSB  برخوردار است. طراحی ظاهری مناسب و زیبایی نیز دارد. دارای دوشاخه ی تاشو متصل به بدنه با ولتاژ ورودی 100-240 ولت است. می‌توانید بارها و بارها یک دستگاه را شارژ کنید، توانایی شارژ کردن سریع تر موبایل را با شدت جریان 2.0 آمپر و بالاتر را داردبهترین پاوربانک، انتخاب سوم : پاوربانک راوپاور مدل rp-pb066

پاوربانک آکی 20,000 میلی آمپر ساعت انتخاب چهارم :

پاوربانک Aukey 20,000 mAh یکی دیگر از مدل‌ها و نمونه‌های خوب مد نظر ما است. این پاوربانک از برند Aukey از ظرفیت 20،000 میلی آمپر ساعت برخوردار است. به سه دلیل جذاب و خواستنی است: قیمت آن، ظرفیت زیاد آن و تعداد و تنوع درگاه‌های آن است.

 • درگاه USB: 2 عدد
 • وزن: 387 گرم
 • ظرفیت باتری: 20،000 میلی آمپر ساعت

این پاوربانک دارای دو پورت است تا بتوانید همزمان تلفن و تبلت خود را شارژ کنید و همچنین چراغی برای نشان دادن میزان شارژ باتری باقیمانده بر روی خود دارد. این پاور یک ایرادی هم دارد و آن این است که با سرعت بالا عملیات شارژ را انجام نمی‌دهد. با این پاور شما سه خروجی USB با اندازه کامل و همچنین یک USB-C واحد دریافت می‌کنید. همچنین می‌توانید از این پورت USB-C برای شارژ مجدد پاوربانک، که سریعترین روش آن هم است، استفاده کنید، یا می‌توانید از یک ورودی لایتنینگ یا میکرو USB استفاده کنید.بهترین پاوربانک، انتخاب چهارم : پاوربانک آکی 20,000 میلی آمپر ساعت

پاوربانک موفی Powerstation Plus XL انتخاب پنجم :

Powerstation Plus XL از برند Mophie یک پاوربانک موفق دیگر است. این پاور بیشتر برای iPhone و iPad ایده آل است اما ارزانترین نیست و درواقع قیمت بالایی دارد.Mophie Powerstation Plus XL یکی از بهترین پاوربانک‌ها است که برای آیفون و آیپد طراحی شده است. در این پاوربانک یک کابل لایتنینگ تعبیه شده است که از طریق یک کابل لایتنینگ شارژ می‌شود و می‌توانید آن را به صورت بی سیم با هر شارژر Qi شارژ کنید؛ بنابراین ممکن است شما هر چیز مورد نیاز خود را داشته باشید.

 • وزن: 277 گرم
 • درگاه: 2 عدد
 • ظرفیت باطری: 12،000 میلی آمپر ساعت

این پاوربانک 12،000 میلی آمپری می‌تواند دو دستگاه را به طور همزمان شارژ کند، یکی از طریق پورت USB 10 A 10W و دیگری با شارژر یکپارچه Lightning خواهد بود.

اگر شما می‌خواهید یک پاوربانک برای شارژ نمودن آیفون و یا آیپد خود بخرید، Mophie Powerstation Plus XL می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. دلیل اصلی این امر شامل یک کابل شارژ دو منظوره با آداپتور لایتنینگ است که دستگاه های Apple شما را شارژ می‌کند. به راحتی اگر بخواهید می‌توانید آن را به micro USB تغییر دهید. مثلاً یک گوشی اندرویدی را شارژ کنید، آداپتور را به راحتی جدا کنید. ظرفیت باتری به گونه‌ای است که می‌تواند بیش از چهار بار تلفن هوشمند یا یک بار رایانه شما را شارژ نماید. همچنین یک درگاه USB دوم به شما امکان می‌دهد همزمان دو دستگاه را شارژ کنید. این مدل یکی از گزینه‌های گران قیمت در لیست ما است. اما اگر غالباً دور از پریز برق و در سفر هستید نیاز به چنین پاوری با سرعت شارژ بالا خواهید داشت. سرعت و انعطاف پذیری این پاور از ارزش بالایی برخوردار است.بهترین پاوربانک، انتخاب پنجم : پاوربانک موفی Powerstation Plus XL

پاوربانک دیاموند مدل AD-ppp100 انتخاب ششم :

برند Diamond یکی از تولیدکنندگان مطرح پاوربانک است که محصولاتی را در رده‌های مختلف کیفیتی و قیمتی برای کاربران عرضه می‌نماید.

 • ظرفیت باطری: 10,000 میلی‌ آمپر ساعت
 • درگاه خروجی USB: 2 عدد
 • شدت جریان: 2.1 آمپر
 • وزن: ۲۰۰ گرم

بدنه این پاوربانک فلزی و از جنس آلومینیوم است. این محصول در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای، طلایی و صورتی تولید شده و طراحی آن بصورت منحنی است. از ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت، دو عدد پورت خروجی usb با جریان ۲.۱ آمپر برخوردار است. یک نشانگر LED نیز در این محصول تعبیه شده است و دارای تکنولوژی MultiProtect است و عملکرد شارژ بصورت کاملا ایمن صورت می‌گیرد.بهترین پاوربانک، انتخاب ششم : پاوربانک دیاموند مدل AD-ppp100

پاوربانک شیائومی Pro 10000 mAh انتخاب هفتم :

پاور بانک شیائومی Pro 10000 mAh گزینه بعدی در این لیست است که توسط کمپانی شیائومی تولید شده است و در برخی بخش‌های تولید خود به شکل غیر منتظره و متفاوتی عمل نموده و موفق بوده است که از جمله این تولیدات تلفن همراه، شارژرهای صوتی و پاوربانک است.

 • طراحی فلزی پوشیده و قابل حمل
 • سازگار با: دستگاه های microUSB و USB-C
 • ظرفیت باطری: 10000 میلی آمپر ساعت

پاوربانک 10،000 میلی آمپر ساعت هم از نظر قابلیت حمل و هم از نظر پتانسیل شارژ، نتایج خوبی را ارائه داده است. در حالی که سریعترین شارژر در آنجا نیست، اما توانست در Google Pixel 2 ما را در مدت زمان کمی بیش از دو ساعت شارژ کند. خوشبختانه به اندازه کافی ابعاد قابل حمل دارد که بتوانید آن را در همه جا با خود همراه کنید تا در صورت لزوم به آن وصل شوید. تهیه پاوربانک با کابل شارژ نادر نیست. اما این کدل با احتیاط ساخته شده است تا هم کاربران میکرو USB و هم کاربران USB-C با همان کابل از آن استفاده کنند.بهترین پاوربانک، انتخاب هفتم : پاوربانک شیائومی Pro 10000 mAh

پاوربانک ریمکس مدل Linon Pro RPP-73 انتخاب هشتم :

از محصولات جدید شرکت Remax  است که طرفداران زیادی هم دارد و به همین دلیل در لیست بهترین پاوربانک قرار گرده است. این کمپانی واقع در هنگ کنگ، صادرات استاندارد در سراسر جهان را انجام می‌دهد. محصولات آن از مواد با کیفیت و با دوام است.

 • ظرفیت باطری: 20,000 میلی‌آمپر ساعت
 • درگاه خروجی USB: 2 عدد
 • شدت جریان: 2.1 آمپر
 • وزن: 350 گرم

این پاوربانک قادر به شارژ همزان دو دستگاه است. وزن آن متناسب برای حمل نمودن است و آسیبی به فرد نمی‌رساند. ظاهر آن بصورت کلاسیک است و در رنگ مشکی موجود است. دارای نشانگر LED است که این صفحه نمایش LED وضعیت باتری باقیمانده را نشان می‌دهد. این پاور مختص بهینه سازی شارژ است.بهترین پاوربانک، انتخاب هشتم : پاوربانک ریمکس مدل Linon Pro RPP-73

پاوربانک شیائومی مدل MI POWER BANK 3 انتخاب نهم :

محصولات از کمپانی Xiaomi که از تولیدکنندگان موبایل با قیمت بسیار مناسب است.

 • ظرفیت باطری: 20,000 میلی‌آمپر ساعت
 • شدت جریان: 2.0 آمپر
 • جنس: پلاستیک ABS

این پاوربانک با ظرفیت باطری 20000 میلی آمپر ساعت است که برابر با 100 وات در 5 ولت است و از نظر وزنی و حجمی هم اساساً مشکلی برای وارد کردن آن در کیف وجود ندارد. طراحی ظاهری آن شیک و زیبا است و جنس بدنه این محصول از پلاستیک ABS مرغوب ساخته شده است. دارای نشانگر LED برای نمایش میزان باطری موجود است. محصولی سازگار با انواع گوشی‌های موبایل، تبلت، دوربین دیجیتال، موزیک پلیر و انواع لپ تاپ است.بهترین پاوربانک، انتخاب نهم : پاوربانک شیائومی مدل MI POWER BANK 3

پاوربانک جوی روم مدل d-m194 Plus انتخاب دهم :

پاوربانک آخر در این لیست از برند JOYROOM است که محصولات اصلی این شرکت، لوازم جانبی تلفن همراه و محصولات الکترونیکی کاربردی مانند پاوربانک است.

 • ظرفیت باطری: 20,000 میلی‌آمپر ساعت
 • ابعاد: 145*70.5*27 میلی‌متر
 • جنس باطری: لیتیوم پلیمری
 • درگاه خروجی: 2 عدد
 • وزن: 372 گرم

این پاوربانک با ظرفیت باطری 20000 میلی آمپر ساعت بطور همزمان قادر به شارژ نمودن 3 دستگاه خواهد بود و با قابلیت شارژ سریع هوشمند به باتری تلفن‌همراه آسیبی نخواهد رساند. دارای دو پورت usb و پنل شارژ بیسیم است. در رنگ‌های مشکی، قرمز و سفید موجود است. با ظرفیت خود قادر خواهد بود که گوشی iphone X و galaxy S8 را ۶ بار شارژ نماید.بهترین پاوربانک، انتخاب دهم : پاوربانک جوی روم مدل d-m194 Plus

جمع‌بندی بهترین پاوربانک :

ما از تلفن‌های هوشمند مختلفی استفاده می‌کنیم و قطعا با کمبود باطری مواجه می‌شویم و نیاز به شارژ مجدد داریم. داشتن یک پاور بانک مناسب و معقول به شما این امکان را می‌دهد تا در حالی که از پریز برق دور هستید، باز هم شارژ باطری داشته باشید. پاوربانک وسیله‌ای ضروری است پس همیشه تلاش کنید که پاوربانک مناسبی برای تلفن خود انتخاب کنید. منظور از پاوربانک دستگاهی است که به راحتی قابل حمل است، به گونه‌ای است که وقتی در حال حرکت هستید، می‌توانید دستگاه خود را وصل کنید، دستگاه را در کیف یا جیب خود بگذارید و هرموقع نیاز به شارژ وسایل خود داشتید از آن استفاده نمایید.

اگر پاوربانک شما از تلفن شما بزرگتر است، ممکن است بخواهید یک مورد جدید را از پاوربانک را در نظر بگیرید پس اندازه فیزیکی پاوربانک و ظرفیت شارژی که دارد از اهمیت بالایی برخوردار است که در انتخاب شما موثر خواهد بود. برای انتخاب پاوربانک باید نیاز و خواسته خود از آن را دانشت و بطور کلی باید به مواردی توجه نمود:

قبل از هر چیزی، باید درباره اندازه باتری و مشخصات شارژر تلفن هوشمند خود بدانید و براساس آن خرید نمایید. پاوربانکی که خریداری می‌کنید هم حداقل باید به اندازه باتری دستگاه شما ظرفیت شارژ داشته باشد؛ درواقع ولتاژ خروجی پاوربانک باید برابر یا بالاتر از دستگاه شما باشد. اندازه گیری ظرفیت باتری‌ها در میلی آمپر ساعت است که ا علامت اختصاریmAh  شناخته می‌شود. معمولاً می‌توان ظرفیت‌هایی از 2000mAh تا 15،000mAh را مشاهده کرد، برخی از پاور بانک‌ها در بازار با ظرفیت 40،000mAh نیز هستند.

به ایمنی پاوربانک توجه کنید که پاوربانک با یک باتری لیتیوم پلیمر درجه بالا مناسب است. ایمنی یکی از نگرانی‌های اصلی در مورد دستگاه‌های تلفن همراه است. یک پاور بانک خوب شانس بروز هرگونه انفجار و اتصالی شدن را کاهش می‌دهد، همچنین دستگاه‌ها را ایمن نگه می‌دارد. بسیاری از پاور بانک‌ها همچنین با استفاده از محافظت داخلی در برابر مدارهای کوتاه، نسبت به شارژ و گرمایش همراه هستند. یکی از اصلی‌ترین دلایلی که حتی پاور بانک‌ها وجود دارند این است که ما از تلفن هوشمند خود استفاده می‌کنیم پس در این مواقع برای شارژ تلفن هوشمند خود به یک منبع انرژی نیاز دارید و پاوربانک می‌تواند همراه همیشگی ما باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا