اخبار فناوری

بهترین مارک پاوربانک

بهترین مارک پاوربانک , معرفی محبوب‌ترین و بهترین مارک پاوربانک برای افرادی که به دنبال با کیفیت‌ترین برند‌های پاوربانک می‌باشند. امروزه نام پاوربانک واژه‌ای است که همه با آن آشنایی داریم.اغلب کاربران دیجیتال و حوزه‌ی فناوری با این نام آشنایی کامل دارند. امروزه تامین انرژی برای دستگاه‌های دیجیتال ما بسیار حیاتی است.با توجه به گستردگی ابزار‌های دیجیتال در قرن حاضر و رسوخ این دستگاه‌های دیجیتال در زندگی روزمره ما سبب شده تا ساعات بسیار زیادی را با این دستگاه‌ها سپری نماییم.حتی برای بسیاری از ما این دستگاه‌ها ابزار کسب درآمد شده و از دست دادن آن‌ها حتی برای مدت کوتاهی بسیار ملموس خواهد بود. این دستگاه‌ها که اغلب گوشی موبایل‌ های هوشمند, لپتاپ ها, تبلت‌ ها و … می‌باشند شامل باتری‌هایی با ظرفیت‌های مختلف هستند.با توجه به ظرفیت‌های آن‌ها می‌توان برای مدت محدودی از آن‌ها استفاده نمود؛ اما فرض کنید در شرایطی قرار دارید که باتری دستگاه‌ها شما رو به اتمام بوده و برای شارژ آن به هیچ منبع انرژی دسترسی ندارید. این شرایط قطعا برای کاربرانی که از دستگاه خود به عنوان یک وسیله برای ارتباط,کسب درآمد و … استفاده می‌نمایند غیر قابل تحمل خواهد بود. این دغدغه سبب شد تا ایده ساخت پاوربانک‌ها به ذهن خلاق تولید کنندگان برسد.شرکت‌های مختلف در حوزه‌ی فناوری این نیاز رو به رشد را به خوبی تشخیص داده و برای رفع آن شروع به ساخت انواع پاوربانک ‌نمودند. پاوربانک در حقیقت ابزاری است که با ذخیره انرژی الکتریکی درون خود می‌تواند به عنوان یک منبع انرژی سیار برای کاربران باشد. انرژی الکتریکی درون باتری‌های پاوربانک ذخیره شده و در هنگام ضرورت این انرژی به دستگاه‌های مختلف از طریق کابل انتقال پیدا می‌کند. پاوربانک‌ها توانستند در مدت بسیار کوتاهی جایگاه خود را در بازار دنیای فناوری تثبیت کنند و شرکت‌های بسیار زیادی برای کسب سهم بازار دست به تولید این محصول کاربردی زدند.بسیاری از کمپانی‌های معتبر با ساخت پاوربانک توانستند پرچمداران و نمونه‌های بسیار موفقی را به بازار ارائه نموده و سهم بزرگی از بازار را به دست آوردند. اما در این میان نیز تولید کنندگانی نیز دست به ساخت پاوربانک‌های بی کیفیت زدند و علاوه بر خسارات زیادی برای کاربران اعتماد آن‌ها را نیز به این محصول خدشه دار نمودند. پاوربانک‌های بی‌کیفیت و رده پایین باعث خسارات جبران ناپذیری برای دستگاه‌های کاربران و یا دست کم به باتری دستگاه خواهد شد.به همین منظور در این مقاله سعی نمودیم با معرفی بهترین مارک پاوربانک کاربران را در انتخاب یاری نماییم.قبل از معرفی بهترین پاوربانک‌ها در مورد ویژگی‌های یک پاوربانک با کیفیت توضیحات کاملی ارائه نموده و سپس به معرفی ویژگی‌ها و بهترین مارک پاوربانک خواهیم پرداخت. پس در ادامه همراه ما باشید.

ویژگی‌های بهترین مارک پاوربانک چیست؟

برای انتخاب یک پاوربانک مناسب از بین بهترین مارک پاوربانک های موجود در بازار باید از ویژگی‌ها و مشخصات فنی آن محصول به خوبی آگاه باشیم. ویژگی‌ها و مشخصات به ما این قابلیت را خواهد داد که یک محصول را به دقت بررسی کنیم تا علاوه بر تشخیص کیفیت به انتخاب محصول با توجه به بازدهی و عملکرد مورد نیاز دستگاه دیجیتال خود دست یابیم. ویژگی‌هایی که در زیر ذکر خواهند شد برای تشخیص کیفیت و ارزیابی آن کافی خواهد بود.

 برند سازنده :

اولین گام و آسان‌ترین راه برای ارزیابی کیفیت پاوربانک مراجعه به نام کمپانی سازنده محصول است. در اولین گام سعی نمایید تا محصول کمپانی‌های معتبر را بررسی نمایید. کمپانی‌های معتبر با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا همواره سعی بر ساخت با کیفیت‌ترین محصولات را دارند.کمپانی‌های صاحب نام هیچ‌ گاه برند خود را در ازای کیفیت پایین تعویض نمی‌کنند.اگرچه ممکن است قیمت محصولات کمپانی‌های صاحب نام نسبت به سایر رقبا گران‌تر باشد اما قطعا ارزش خرید دارند.

نوع باتری پاوربانک :

باتری‌ها در پاوربانک جزو اصلی ترین و حیاتی‌ترین قطعات محسوب می‌گردد. باتری‌های پاوربانک در ظرفیت‌ها و مدل‌های مختلفی عرضه می‌شوند. البته باتری‌ها نیز ساخت کمپانی‌های مختلف هستند و باتری‌های کمپانی‌های معتبر از کیفیت قابل قبول و عمر بالایی برخوردار هستند. نکته‌ی قابل توجه این است که اغلب پاوربانک‌ها اطلاعاتی در مورد باتری‌های استفاده شده در محصول خود ارائه نمی‌کنند و اغلب با درج کلی ظرفیت و سایر مشخصات اکتفا می‌نمایند این مورد حتی بین بهترین مارک پاوربانک ‌ها نیز مشهود است. اما شما می‌توانید با جست‌وجو محصول در اینترنت این مشخصه را  به راحتی پیدا کنید. دانستن این ویژگی سبب خواهد شد به راحتی بتوانید نسبت به کیفیت ساخت محصول شناخت پیدا نمایید.

برد الکترونیکی پاوربانک :

این ویژگی همانند باتری‌های به کار رفته در پاوربانک جزو اطلاعاتی خواهد بود که کمپانی سازنده به ندرت در مورد آن به کاربران توضیحی ارائه خواهد کرد. برد الکترونیکی پاوربانک هر کمپانی به صورت انحصاری و با طراحی مهندسین متخصص آن شرکت ساخته و طراحی خواهد شد.برد الکترونیکی پاوربانک نقش اساسی در میزان انتقال انرژی, میزان جریان و … را خواهد داشت.با توجه به طراحی این برد قابلیت‌های پاوربانک نیز قابل افزایش و یا کاهش خواهد بود. در بسیاری از برد‌های الکترونیکی پاوربانک قابلیت‌هایی برای افزایش عملکرد تعبیه می‌شود.قطعات استفاده شده در ساخت این برد نقش مستقیمی با عمر و عملکرد کلی پاوربانک خواهند داشت. استفاده کمپانی سازنده از آی سی‌های مرغوب و سایر المان‌ها در افزایش پایداری و عملکرد محصول ایفای نقش خواهند کرد.

اندازه و وزن پاوربانک :

اندازه و وزن پاوربانک یک ویژگی قابل تشخیص برای عموم کاربران خواهد بود. کاربران با توجه به نیاز خود مبنی بر میزان ظرفیت پاوربانک و یا نوع کاربری به طور مستقیم با ابعاد و وزن محصول رو به رو خواهند شد.به صورت کلی معمولا هرچه میزان ظرفیت یک پاوربانک افزایش می‌یابد ابعاد نیز افزوده می‌شود, زیرا تعداد باتری‌های پاوربانک افزایش پیدا خواهد کرد. به همین نسبت نیز با افزایش تعداد باتری‌ها در پاوربانک وزن آن نیز افزوده خواهد شد.کاربر باید با توجه به میزان ظرفیتی که نیاز دارد محصول خود را انتخاب نماید زیرا ابعاد و وزن اضافی در طول استفاده از پاوربانک حمل آن را دشوار خواهد نمود.

ظرفیت پاوربانک :

ظرفیت پاوربانک یک ویژگی حائز اهمیت برای تمام کاربران است.میزان ظرفیت پاوربانک در حقیقت نشان دهنده میزان انرژی ذخیره شده در آن خواهد بود. هر چه مقدار ظرفیت پاوربانک بیشتر باشد قطعا ظرفیت ذخیره سازی انرژی بیشتری را خواهد داشت و کاربر خواهد توانست با یک با شارژ کامل پاوربانک خود, دفعات بیشتری از آن بدون نیاز به شارژ مجدد استفاده نماید. ظرفیت پاوربانک مبنی بر تعداد و نوع باتری‌های استفاده شده در آن است.هر چه میزان ظرفیت باتری‌های استفاده شده بیشتر باشد میزان ظرفیت کلی پاوربانک نیز بیشتر خواهد بود و به همین نسبت هر چه تعداد باتری‌ها بیشتر باشد باید انتظار ظرفیت بالاتری از پاوربانک داشته باشیم.ظرفیت کلی پاوربانک جزو اطلاعاتی است که کمپانی سازنده در اختیار خریداران قرار داده و کاربران می‌توانند با دقت در این مورد به راحتی محصول خود را با توجه به نیاز انتخاب نمایند.

جریان ورودی :

جریان ورودی پاوربانک یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی خواهد بود که کاربران در هنگام خرید باید به آن دقت نمایند.اگر به دستگاه‌های دیجیتال خود نگاهی بی‌اندازید قطعا قسمتی را مشاهده خواهید نمود که در مورد جریان ورودی دستگاه توضیحاتی داده شده و یا حداقل میزان جریان قابل قبول برای دستگاه به اختصار نوشته شده است. این میزان جریان با آمپر نمایش داده خواهد شد که با حرف لاتین A قابل شناسایی خواهد بود. این میزان جریان ورودی برای دستگاه‌های دیجیتال یک حد استاندارد است.در صورتی که این میزان جریان به مقدار بالاتری افزایش پیدا کند احتمال آسیب به دستگاه شما وجود خواهد داشت از این رو باید برای دستگاه‌ها خود یک پاوربانک با جریان متناسب انتخاب نمایید. بسیاری از گوشی‌های نسل گذشته با جریان ورودی یک آمپر شارژ می‌شدند.در دستگاه‌های نسل جدیدتر میزان جریان به 2 آمپر افزایش یافته و باید از منابع انرژی که 2 آمپر در اختیار دستگاه شما قرار می‌دهند برای شارژ آن‌ها استفاده نمود. پاوربانک مورد انتخاب شما باید متناسب با جریان ورودی دستگاه شما باشد در غیر اینصورت برای شارژ دستگاه خود دچار مشکلاتی خواهید شد. این مشکلات می‌توانند شامل آسیب به باتری دستگاه شما باشند و یا مدت زمان بسیار طولانی تر برای شارژ و یا … . البته بعضی پاوربانک‌ها حداقل از دو خروجی استفاده می‌نمایند که یکی از خروجی جریان 2 آمپر و یکی دیگر جریان یک آمپری را برای کاربری‌های مختلف تامین می‌نمایند. اطلاعات مربوط به جریان پاوربانک‌ها جزو اطلاعاتی خواهد بود که در اختیار مخاطبان قرار داده خواهد شد و از این رو مخاطبان باید با دقت به ویژگی ذکر شده دقت نمایند تا بهترین انتخاب و خرید را داشته باشند.

زمان شارژ :

برای بسیاری از کاربران زمان شارژ پاوربانک بسیار حائز اهمیت خواهد بود.این موضوع که کاربران بتوانند پاوربانک خود را در کمترین زمان ممکن به حداکثر شارژ برسانند یکی از ویژگی‌های مثبت پاوربانک خواهد بود. زمان شارژ پاوربانک رابطه کاملا مستقیمی با ظرفیت آن دارد. هرچه میزان ظرفیت کلی پاوربانک بیشتر باشد زمان بیشتری طول خواهد کشید که پاوربانک به شارژ حداکثری خود برسد. در بین محصولات بهترین مارک پاوربانک ‌ها، انواع ظرفیت قابل مشاهده است و کاربران می‌توانند بسته به نیاز خود، گزینه مورد نظر را خریداری کنند.

قابلیت فست شارژ :

فست شارژ قابلیت جدیدی است که امروزه برای کاهش زمان شارژ دستگاه‌ها از آن استفاده می‌شود. بسیاری از شارژ‌ها که برای گجت‌های هوشمند جدید ساخته می‌شوند  از قابلیت فست‌شارژ بهره می‌برند. این فناوری با افزایش ولتاژ قابل تحمل برای باتری سرعت شارژ شدن آن را افزایش داده و سبب خواهد شد دستگاه به سرعت شارژ شود. برخی از پاوربانک‌ها از این فناوری در محصول خود استفاده نموده‌اند که وجه تمایز با سایر رقباست. معمولا یکی از پورت‌های خروجی این پاوربانک‌ها برای فست شارژ اختصاص داده می‌شود و کاربرانی که دستگاه آن‌ها از قابلیت فست شارژ پشتیبانی می‌کند می‌توانند از این قابلیت استفاده نمایند و دستگاه خود را به سرعت شارژ نمایند.البته باید به این نکته توجه داشته باشید که قیمت پاوربانک‌هایی که به قابلیت فست شارژ مجهز هستند نسبت به پاوربانک‌های معمولی بالاتر است.

تعداد پورت‌های پاوربانک :

یکی از ویژگی‌هایی که برای کاربران بسیار مهم بوده و از درجه اهمیت بالایی برخوردار است تعداد پورت‌های خروجی پاوربانک است. تعداد پورت‌های خروجی پاوربانک می‌توانند تعداد دستگاه‌های قابل اتصال به آن را تعیین کنن. کاربرانی که از چندین دستگاه هوشمند برخوردار هستند نیاز دارند تا پاوربانکی داشته باشند که همزمان بتوانند چندین دستگاه خود را شارژ نمایند. بسیاری از پاوربانک‌ها حداقل دارای دو پورت خروجی هستند و این بدین معنا خواهد بود که کاربر می‌تواند همزمان 2 دستگاه دیجیتال خود را با پاوربانک شارژ کند. به طور معمول پاوربانک‌هایی که چندین پورت خروجی دارند دارای ظرفیت بالایی هستند.

قابلیت‌های اضافه :

مهندسین و طراحان کمپیانی‌های سازنده پاوربانک معمولا برای محصول نهایی آیتم‌هایی را به عنوان قابلیت‌های بیشتر اضافه می‌نمایند این مورد اکثرا در بین بهترین مارک پاوربانک ‌ها دیده می‌شود. این قابلیت‌ها گاهی به صورت اضافه شدن یک صفحه نمایشگر کوچک در پاوربانک خواهد بود. این صفحه نمایشگر قادر خواهد بود میزان ظرفیت پاوربانک به طور لحظه‌ای به کاربران نمایش دهد. این قابلیت می‌تواند در مدیریت انرژی کاربران موثر باشد.گاهی اوقات با اضافه شدن چند دیود نورانی پاوربانک شما تبدیل به یک چراغ قوه خواهد شد. این قابلیت می‌تواند برای بسیاری از کاربران مفید باشد و در تاریکی مطلق به کمک آن‌ها بیاید. همچنین گاها برخی از پاوربانک‌ها دارای محلی برای قرار دادن اقلام اضافه هستند. برخی از پاوربانک‌ها نیز دارای فندک هستند. این قابلیت‌ها به اشکال گوناگونی وجود دارند و با توجه به سلیقه و ترواشات ذهنی طراحان کمپانی سازنده برای پاوربانک در نظر گرفته می‌شوند.

معرفی چند محصول از بهترین مارک پاوربانک‌ ها :

با توضیحات داده شده در مورد ویژگی‌های پاوربانک به راحتی می‌توان بهترین مارک‌های پاوربانک را شناسایی نمود.در این مقاله سعی شده تا با در نظر گرفتن ویژگی‌های شاخص برای پاوربانک‌ها بهترین آن‌ها را شناسایی نموده و با معرفی ویژگی‌ها و مشخصات فنی انتخاب کاربران را آسان‌تر و محصولاتی که در بازار دیجیتال داخلی موجود می‌باشد را معرفی نماییم. برای آشنایی با بهترین مارک‌ پاوربانک در ادامه با ما همراه باشید.

پاوربانک‌ شیائومی مدل MI POWER BANK 3 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت :

 • برند : شیائومی
 • مدل : MI POWER BANK 3
 • تعداد درگاه خروجی : 3 عدد
 • ظرفیت : 20000 میلی آمپر
 • نوع باتری : لیتیومی

این محصول جزو یکی از بهترین پاوربانک‌ های بازار دیجیتال می‌باشد.پاوربانک شیائومی مدل MI POWER BANK 3 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت با قدرت جریان خروجی 3 آمپر قادر خواهد بود تا دستگاه‌های دیجیتال شما را با بیشترین قدرت و در کوتاه ترین زمان به شارژ حداکثری برساند.برد الکترونیکی این دستگاه توسط مهندسین کار آزموده شیائومی طراحی و ساخته شده است و از نظر عملکرد و کارایی در سطح بسیار بالایی قرار دارد.کیفیت ساخت این محصول بسیار مطلوب می‌باشد. در ساخت برد الکترونیکی این پاوربانک از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. قطعات پیشرفته نیز باعث افزایش کارایی، کاهش افت توان، کاهش نویز قطعات تحت بار و کاهش دما می‌شوند.در مونتاژ قطعات برد این پاوربانک از دستگاه های تمام اتوماتیک بهره گرفته شده است که خطاهای ناشی از دخالت انسان را کاملا حذف می‌نماید.برد الکترونیکی این پاوربانک کاملا استاندارد بوده و هیچ گونه آثار آسیب دیده حاصل از مونتاژ قطعات مشاهده نمی‌شود.

خازن ها ,مقاومت ها و تمامی المان های به کار رفته در برد الکترونیکی پاوربانک به طور کاملا استاندارد در کنار یکدیگر چیده و جای گرفته اند تا بتوانند بهترین کارایی را برای کاربران به ارمغان بیاورند. بدنه دستگاه بسیار مقاوم بوده و در برابر ضربه‌های ناگهانی مقاوم است. ابعاد دستگاه بسیار استاندار بوده و برای کاربران به راحتی قابل حمل خواهد بود. ظرفیت اسمی این محصول 20000 میلی آمپری ساعت می باشد و محدوده ظرفیت آن بیش از 15 هزار میلی آمپر ساعت می باشد. این پاوربانک با وجود دو پورت خروجی قادر خواهد بود همزمان دو دستگاه را شارژ نماید. این محصول از تکنولوژی شارژ سریع دو طرفه پشتیبانی می کند و در صورتی که دستگاه شما قابلیت شارژ سریع دارد می‌تواند با نهایت سرعت باتری دستگاه خود را شارژ نمایید. ویژگی بارز محصولات کمپانی شیائومی بهترین کیفیت در مناسب‌ترین قیمت است. با همراه داشتن این پاوربانک هیچ‌گاه فقدان منبع انرژی را نخواهید داشت و به راحتی موبایل, تبلت و … خود را شارژ نمایید.

پاوربانک‌ شیائومی مدل MI POWER BANK 3 ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت :

بهترین مارک پاوربانک, پاوربانک شیائومی مدل MI POWER BANK 3

پاوربانک‌ راوپاور مدل rp-pb066 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت :

 • برند : راوپاور
 • مدل : rp-pb066
 • تعداد درگاه خروجی : 2 عدد
 • ظرفیت : 10000 میلی آمپر
 • نوع باتری : لیتیومی

پاوربانک راوپاور مدل rp-pb066 ظرفيت 10000 ميلي آمپر ساعت یک محصول بسیار مهندسی شده و با کیفیت تلقی شده که در بازار‌های داخلی کشورمان نیز موجود است.کمپانی سازنده این پاوربانک راوپاور می‌باشد که محصولات بسیاری متنوعی در این طیف تولید نموده است. این محصول دارای بدنه بسیار مقاوم در برابر ضربه‌ و آسیب است و با توجه به ابعاد بسیار مناسب به راحتی در دستان کاربران قرار گرفته و قابل حمل می‌باشد.برد الکترونیکی این پاوربانک با دستگاه‌های اتوماتیک مونتاژ شده است. قطعات بسیار ریز و کوچک این برد با دقت تمام در کنار هم قرار گرفته و قلب این دستگاه را به وجود آورده‌اند. خازن ها , ترانزیستور ها , مقاومت ها و تمامی قطعات مورد استفاده در این برد از بهترین برند های دنیا می‌باشند تا عمر مفید و کارایی محصول را افزایش دهند. این پاوربانک از دو پورت خروجی برخوردار بوده و این بدین معنا خواهد بود که کاربران می‌توانند دو گجت هوشمند خود را به طور همزمان با این پاوربانک شارژ نمایند. محدوده ظرفیت این محصول 5 تا 10000 میلی آمپر ساعت می‌باشد. این پاوربانک‌ با ظرفیتی در حدود 10000 میلی‌آمپر ساعت است و قادر خواهد بود گوشی یا تبلت کاربر را چندین بار شارژ کند بدون آنکه نیاز باشد پاوربانک به طور مجدد شارژ شود.کاربران زیادی بعد از استفاده از این محصول ابراز رضایت‌مندی نموده و این محصول را به سایر کاربران پیشنهاد داده اند.این پاوربانک در میان رقبا توانسته امتیاز بالاتری کسب نموده و خود را در میان برترین‌ها قرار دهد.

پاوربانک‌ راوپاور مدل rp-pb066 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت :

پاوربانک‌ جوی روم مدل d-m194 Plus ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت :

 • برند : جوی
 • مدل : d-m194 plus
 • تعداد درگاه خروجی : 2 عدد
 • ظرفیت : 20000 میلی آمپر
 • نوع باتری : لیتیومی

اگر به دنبال یک محصول فوق‌العاده با بالاترین سطح کیفیت و بالاترین تکنولوژی‌های روز دنیا هستید پاوربانک بی سیم جوی روم مدل d-m194 Plus ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت گمشده شماست. این محصول از انواع فناوری‌ها برای افزایش عملکرد خود بهره گرفته است.بسیاری از فناوری‌ها استفاده شده در این پاوربانک به صورت منحصر به فرد توسط کمپانی ابداع و به کار گرفته شده است. از جمله این فناوری‌ها می‌توان به قابلیت اختصاصی شارژ بی سیم اشاره نمود. کاربران برای استفاده از این قابلیت باید دکمه‌ای که بر روی سطح پاوربانک تعبیه شده است را لمس کنند تا شارژ بی سیم فعال گردد. این ویژگی به دلیل عدم اتصال سوکت‌های شارژ به دستگاه‌های دیجیتال سبب افزایش عمر و پایداری آن‌ها شده و همچنین به دلیل شارژ حفاظت شده و ایمن می‌تواند به افزایش عمر مفید باتری نیز بیانجامد. توجه داشته باشید که قابلیت شارژ بی سیم برای تمام دستگاه‌ها قابل استفاده نیست. برای استفاده از این قابلیت دستگاه شما باید قابلیت دریافت شارژ از طریق بی سیم را داشته باشد. پنل شارژ بیسیم قادر به شارژ انواع دستگاه ها حتی با وجود ضخامت ۸ میلی‌متری بین شارژر بی‌سیم و دستگاه در حال شارژ است در نتیجه کاربران می‌توانند حتی در صورت وجود قاب، موبایل خود را به صورت بیسیم شارژ کنند.این پاوربانک دارای ظرفیت کلی 20000 میلی آمپر ساعت بوده و قابلیت شارژ همزمان 3 دستگاه دیجیتال را دارد. برد الکترونیکی این پاوربانک با کیفیت بسیار بالایی ساخته شده است. آزمون‌های کنترل کیفیت این کمپانی فراتر از استانداردهای رایج در صنعت است و از قطعات با کیفیت جهت حفاظت در سطح جهانی استفاده شده است. این محصول برای سازگاری با تعداد بسیار زیادی دستگاه و قطعه تست شده و تایید شده‌اند و همه پاوربانک‌های ساخته شده تحت آزمون‌های ارزیابی قرار می‌گیرند. با اطمینان می‌توان گفت که این پاوربانک یکی از بهترین ابزارهای همراه شما در تمام محیط‌ها خواهد بود. این پاوربانک دارای پورت‌های متنوع خروجی است.2 سوکت ورودی microUSB و Type-Cبرای آن تعبیه شده که نیاز کاربران را به خوبی مرتفع خواهد نمود.این پاوربانک با طول 14.5 سانتی‌متر و عرض 7 سانتی‌متر طراحی شده است و از سایز استانداردی برخوردار است و به راحتی قابل حمل است. به جرات می‌توان این محصول را در زمره 3 پاوربانک برتر قرار داد .

پاوربانک‌ جوی روم مدل d-m194 Plus ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت :

پاوربانک‌ راوپاور مدل rb-pb133 ظرفیت 1000 میلی آمپر ساعت :

 • برند : راوپاور
 • مدل : rb-pb133
 • تعداد درگاه خروجی : 2 عدد
 • ظرفیت : 10000 میلی آمپر
 • نوع باتری : لیتیومی

این پاوربانک نمونه ای از تلفیق نوآورانی و تکنولوژی می‌باشد.در این پاوربانک سعی شده تا از مرزهای تکنولوژی‌های قدیمی عبور کرده و با فناوری‌های نوین شاهد پیشرفت چشمگیری در عملکرد و بازده این محصول باشیم. این محصول ساخت کمپانی راوپاور است. شرکت «راوپاور» (RAVPower) یکی از تولیدکنندگان پاوربانک است که در سال 2011 تأسیس شد و به مرور زمان با برنامه ریزی دقیق مدیران توانست در میان قدرتمندترین شرکت‌های تولید کننده پاوربانک قرار گیرد.. امروزه راپاور یکی از تولیدکنندگان پاوربانک‌های قدرتمند برای کاربران در سراسر جهان است. تولیدات این شرکت از تکنولوژی‌های به‌روزی مانند شارژ سریع (QC) بهره می‌گیرند و با استانداردهایی همچون CE و  RoHS همگام هستند. در ساخت محصولات این شرکت از بهترین قطعات و مواد اولیه استفاده شده است و با استقبال محصولات با کیفیت این کمپانی راوپاور توانسته محصولات خود را به اکثر نقاط جهان ارسال کند. پاوربانک راوپاور مدل rb-pb133 ظرفيت 10000 ميلي آمپر ساعت در ابعاد بسیار مناسب و کاملا استاندارد برای کاربران مختلف طراحی و ساخته شده است.این محصول ظرفیت اسمی 10000 میلی آمپر ساعت را دارد. این محصول دارای پورت microUSB ورودی می باشد و از دو درگاه خروجی USB بهره می‌برد. پاوربانک راوپاور مدل rb-pb133 توانایی شارژ کردن موبایل را با شدت جریان 2.0 آمپر و بالاتر را دارد پاوربانک راوپاور مدل rb-pb133 یک محصول عالی برای کاربران مختلف می‌باشد.عملکرد بالا ,پورت های خروجی و دلایل بسیار زیاد دیگر این محصول را در رده اول انتخاب کاربران در میان گزینه های موجود قرار می‌دهد.

پاوربانک‌ راوپاور مدل rb-pb133 ظرفیت 1000 میلی آمپر ساعت :

جمع بندی :

با توجه به فراگیر شدن پاوربانک‌ها در میان کاربران و همچنین رشد و ورود کمپانی‌های سازنده بسیاری, باید بیش از قبل در انتخاب دقت نمود. مواردی که برای راهنمای خرید در بالا ذکر شد خواهد توانست یک دیدگاه کلی برای انتخاب و مقایسه محصولات به کاربران داده و آن‌ها را در خرید راهنمایی نماید.همچنین چند مورد از بهترین محصولات از بهترین مارک پاوربانک ‌ها در بازار داخلی معرفی شد تا کاربران بتوانند به راحتی بهترین محصول را انتخاب نموده و در سبد کالای خود قرار دهند.کاربران می‌توانند برای مشاهده بیشتر محصول پاوربانک به سایت فروشگاه اینترنتی نشت‌آپ مراجعه نموده و یا در صورت تجربه استفاده از پاوربانک‌ها دیدگاه و نظر خود را ثبت نمایند و با سایر کاربران به اشتراک بگذارند.
اگر قصد خرید شارژ فندکی دارید حتما مقاله بهترین مارک شارژر فندکی را نیز مطالعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا