معرفی محصول

بهترین مادربرد ایسوس

4 انتخاب برتر از نگاه کاربران

بهترین مادربرد ایسوس و اطلاعات مربوط به بهترین مادربرد ایسوس موضوعی است که قصد داریم در این مقاله آن را مورد بررسی قرار دهیم. بسیاری از افراد در ابتدا فکر می‌کنند که سی پی یو مهم‌ترین قسمت تشکیل دهنده یک سیستم الکترونیکی مانند لپ تاپ یا کامپیوتر به حساب می‌آید. این در حالی است که دیگر اجزای یک سیستم از نظر عملکردی در شرایط بسیار مهم و تاثیرگذارتری قرار دارند. مادربرد با فعالیت و عملکرد بسیار مناسب خود نقش به سزایی در بهتر و سریع‌تر شدن عملکرد یک محصول الکترونیکی به حساب می‌آید. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا چند سری اطلاعات کلی درباره مادربرد برای شما توضیح دهیم. همچنین بهترین مادربرد ایسوس را می‌توانید به وسیله این مقاله شناسایی کنید. علاوه بر بررسی فرایند قیمت و خرید بهترین مادربرد ایسوس، می‌توانید قطعاتی مانند سی پی یو را می‌توانید از طریق سایت نشت آپ خریداری کنید.

قبل از بهترین مادربرد ایسوس، از مادربرد چه می‌دانید؟

اگر بخواهیم در هر زمینه‌ای موفق عمل کنیم، داشتن امکانات و تجهیزات سخت افزاری یک موضوع بسیار مهم و تاثیرگذار است. اگر می‌خواهیم در یک رالی از سرعت و عملکرد بهتری نسبت به رقبای خود برخوردار باشیم، داشتن ماشینی مناسب به همراه موتور قوی عواملی بسیار تاثیرگذار در موفقیت سیستم به حساب می‌آیند. درباره یک محصول الکترونیکی مانند لپ تاپ، کامپیوتر، تبلت، گوشی همراه و سایر محصولات مشابه نیز این مسیله صدق می‌کند. این محصولات برای این که از نظر کلی، عملکرد مناسبی داشته باشند، داشتن امکانات و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری نقش به سزایی در موفقیت آن‌ها دارد. مادربرد جزو آن دسته از قطعات  الکترونیکی است که به میزان بسیار زیادی در زمینه عملکرد کلی یک محصول تاثیرگذار است. این قطعه الکترونیکی با عملکرد بسیار مناسب خود می‌تواند محصول را به میزان بسیار زیادی نسبت به سایر رقبا پیش بیندازد.

همین موضوع دلیلی شده تا بسیاری از شرکت‌های بزرگ و بین المللی تولید کننده در زمینه محصولات الکترونیکی اقدام به استفاده از برترین تجهیزات و قطعات مناسب برای محصولات خود کنند. دلیلی است که شرکت‌هایی مانند سامسونگ، ال جی، اچ تی سی، اپل و . . . جزو برترین‌های بازارهای بزرگ بین المللی به حساب می‌آیند.

همین موضوع باعث شده تا بسیاری از شرکت‌های بزرگ نیز اقدام به تولید قطعات الکترونیکی کنند. این شرکت‌ها قطعاتی مانند سی پی یو، مادربرد، پردازنده گرافیکی، رم و سایر قطعات جانبی یک محصول الکترونیکی را تولید می‌کنند. از این شرکت‌های بزرگ می‌توان به شرکت اینتل، ایسوس، ای ام دی، سامسونگ، ال جی و . . . اشاره کنیم. بهترین مادربرد ایسوس جزو آن دسته از محصولاتی است که توسط شرکت ایسوس تولید می‌شود. این محصول به وسیله بسیاری از شرکت‌های بزرگ تولید کننده در زمینه کامپیوتر و لپ تاپ مانند گیگابایت، ال جی، ام اس آی و دیگر شرکت‌ها استفاده می‌شود.

اگر بخواهیم درباره بهترین مادربرد ایسوس اطلاعاتی به شما توضیح دهیم، بهتر است در ابتدا کمی درباره ماهیت کلی مادربرد و عملکرد آن اطلاعات داشته باشیم. مادربرد همانطور که از اسم آن نیز مشخص است، نوعی تخته یا مدار الکترونیکی است که نقش بسیار مهمی در ساختار یک سیستم الکترونیکی دارد. یکی از مهم‌ترین مسیولیت‌های بهترین مادربرد ایسوس و سایر مادربردهای موجود در بازار، برقراری ارتباط میان سایر قطعات الکترونیکی موجود است. به وسیله این قطعه، این امکان وجود خواهد داشت تا داده‌ها به دیگر قسمت‌های یک سیستم انتقال داده شود. پس از انتقال این موارد، این امکان وجود دارد تا داده‌ها به قسمت‌های مختلف ارسال شده و برای پردازش مورد استفاده قرار گیرد. این موضوع باعث می‌شود تا اتحاد و ارتباط دقیقی بین قطعات به منظور پردازش اطلاعات برقرار شود.

مادربرد یا همان بردمادر ویژگی و عملکردهای بسیار متنوعی دارد. یکی از این موارد نظارت بر عملکرد سایر قطعات است. به عنوان مثال مادربرد بر عملکرد قطعاتی مانند پردازنده گرافیکی، پردازنده مرکزی، رم و سایر قطعات موجود نظارت می‌کند. همین موضوع باعث می‌شود تا قطعات موجود در یک سیستم تحت فرمان مشخص مادربرد دقیق عمل کرده و میزان عملکرد و فعالیت محصولات الکترونیکی مانند لپ‌ تاپ یا کامپیوتر سریع‌تر و بهتر پردازش شود. جدا از نظارت بر میزان عملکرد قطعات موجود در یک سیستم، مادربرد وظیفه انتقال داده‌ها را به سایر قطعات مختلف دارد.

مادربرد در ابتدا داده‌ها را ارزیابی کرده و سپس آن‌ها را به بخش‌های مختلف ارسال می‌کند. به عنوان مثال مادربرد با ارزیابی داده‌های گرافیکی، آن را برای پردازنده گرافیکی ارسال می‌کند. پس از آن، پردازنده گرافیکی داده‌ها را پردازش کرده و سپس آن را برای کاربر به نمایش درمی‌آورد. بهترین مادربرد ایسوس و یا سایر شرکت‌های تولید کننده مادربرد سعی در توضیح بهترین نمونه‌های خود برای این موضوع دارند. پردازش و انتقال اطلاعات جزو یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های مادربرد در یک سیستم الکترونیکی است. هرچه یک مادربرد میزان پردازش اطلاعات قوی‌تر و سریع‌تر باشد، این محصول می‌تواند به یک گزینه بسیار مناسبی برای انتخاب در سیستم شما به حساب آید. همچنین میزان عملکرد لپ تاپ یا کامپیوتری که از این قبیل مادربردها استفاده می‌شود، به میزان بسیار زیادی افزایش پیدا خواهد کرد.

جدا از موارد ذکر شده، بسیاری از قطعات مهم کامپیوتر مانند سی پی یو و رم بر روی مادربرد پیاده می‌شود. این موضوع را نباید فراموش کرد، در صورت عدم استفاده از یک مادربرد با برند مناسب مانند بهترین مادربرد ایسوس ، این امکان وجود دارد که سایر قطعات موجود در سیستم الکترونیکی شما با مشکل روبرو شود. درصورت ضعیف بودن مادربرد، به قطعاتی مانند سی پی یو و رم آسیب‌های بسیار زیادی وارد می‌شود. همانطور که در مقاله‌های قبلی نیز به آن اشاره شد، قطعاتی مانند سی پی یو از اهمیت بسیار زیادی برخوردارند. آسیب در این قطعات در کل باعث آسیب دیدن سیستم در مواردی مانند پردازش و ذخیره داده‌ها می‌شود. به همین دلیل انتخاب یک مادربرد مناسب این امکان را برای شما فراهم می‌آورد تا بتوانید کامپیوتر یا لپ تاپ با کیفیت بسیار بالا داشته باشید.

وجود مادربرد صرفا در محصولاتی مانند لپ تاپ یا کامپیوتر خلاصه نمی‌شود. همانطور که به آن اشاره شد، دیگر محصولات الکترونیکی نیز دارای مادربرد هستند. به عنوان مثال تلویزیون‌ و گوشی‌های هوشمند جزو آن دسته از محصولاتی هستند که از مادربردهای بسیار قوی‌ای برخوردار هستند. به همین دلیل بسیاری از گوشی یا تبلت‌های هوشمند از سرعت پردازش اطلاعات بسیار بیشتری برخوردارند. وجود مادربردهای عالی و مناسب از برند‌های برتر، از دلایلی است که این محصولات الکترونیکی سرعت بالاتری نسبت به نسخه‌های قدیمی خود دارند.

نکات اصلی برای انتخاب بهترین مادربرد ایسوس:

بهترین مادربرد ایسوس و یا هر برند دیگری، دارای چند سری مشخصات کلی و اطلاعات است که باید قبل از خرید به آن توجه داشته باشید. از سری نکاتی که باید نسبت به خرید یک مادربرد مناسب به آن توجه کنید، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برای خرید بهترین مادربرد ایسوس و یا هر شرکت دیگری، شناسایی و انتخاب پلتفرم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. تعیین پلتفرم و پردازنده مادربردی که قصد استفاده از آن را دارید جزو مواردی است که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به طور کل اکثر پردازنده‌های موجود در یک مادربرد مبتنی بر اینتل و ای ام دی می‌باشد. این دو شرکت در زمینه تولید پردازنده مرکزی و گرافیکی بسیار قوی‌تر از رقبای خود عمل کرده‌اند. توجه به نیاز بازار، طراحی مناسب و کیفیت بالا از عواملی است که این دو شرکت در زمینه تولید پردازنده بسیار قوی‌تر از سایر کمپانی‌ها عمل کرده‌اند.

در کل اگر بخواهیم به صورت مقایسه‌ای چند مورد از ویژگی‌های این دو پلتفرم را بسنجیم، می‌توانیم در ابتدا به کیفیت پردازش گرافیکی پلتفرم ای ام دی اشاره کنیم. به همین دلیل افرادی که علاقه مند به استفاده از یک مادربرد با کیفیت پردازش داده‌های گرافیکی بالا هستند، مادربردهایی مناسب هستند که دارای پردازنده‌های مبتنی بر ای ام دی (AMD) باشند.

البته پردازنده اینتل را نباید فراموش کرد. پردازنده‌های اینتل همیشه از نظر سرعت و قدرت پردازش اطلاعات خود به میزان بسیار زیادی قوی‌تر از ای ام دی عمل می‌کنند. همین موضوع دلیلی است تا بسیاری از کاربران نسبت به انتخاب مادربردهایی با پردازنده‌های اینتل علاقه بیشتری نشان دهند.

 • سوکت پردازنده و چیپست را جدی بگیرید. این دو مورد برای انتخاب یک مادربرد مناسب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به طور کل برای انتخاب یک مادربرد، توجه به سیستم و نیاز شما از یک مادربرد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. از آن جایی که نمونه‌های بسیار متنوعی در زمینه مادربرد وجود دارد، شناسایی این موارد بسیار مهم و حیاتی است. شرکت‌های بسیار زیادی در زمینه تولید مادربرد فعالیت دارند اما بهترین مادربرد ایسوس و سایر محصولات مشابه این شرکت گزینه بسیار مناسبی برای شما عزیزان به حساب می‌آید.

سوکت پردازنده بر اساس مادربرد انتخاب شده و پردازنده‌ای که بر روی سیستم شما وجود دارد، تعیین می‌شود. یکسان بودن این دو نمونه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اهمیت این موضوع به حدی است که در ابتدا باید حتما سوکت پردازنده را بر اساس پردازنده موردنظر تطابق داشته باشد. پس از انتخاب این موضوع اکنون می‌توانید به سراغ چیپست بروید. انتخاب یک چیپست بر اساس نیاز شما از یک مادربرد تعیین می‌شود. بسیاری از افراد قصد استفاده از مادربرد مناسب جهت طراحی و گیمینگ هستند. به همین دلیل ما به آن‌ها استفاده از چیپست‌های قوی و کاربردی را پیشنهاد می‌کنیم. وجود چیپست قوی نقش به سزایی در تسهیل فرایند پردازش اطلاعات توسط مادربرد خواهد داشت.

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد، وجود پردازنده‌های اینتل نقش به سزایی در سرعت و میزان پردازش اطلاعات خواهد داشت. این نمونه از پردازنده‌ها دارای سه نمونه پرطرفدار چیپست است که تا اینجای کار بسیار قوی ظاهر شده‌اند. چیپست H170، B170، B150 سه نمونه از چیپست‌های پرطرفدار پردازنده‌های اینتل است. کیفیت بالا و سرعت عملکرد از ویژگی‌های این قبیل چیپست‌ها است. اگر علاقه مند به استفاده از یک مادربرد بسیار قوی و کاربردی برای طراحی، گرافیک و یا حتی گیمینگ هستید، از مادربردهایی استفاده کنید که این مدل از چیپست‌ها را داشته باشد. بهترین مادربرد ایسوس و نمونه‌های مشابه تولید شده توسط این شرکت از این قابلیت برخوردار است.

اگر بخواهیم کمی دقیق‌تر درباره این نمونه از چیپست‌ها بپردازیم، می‌توان به کیفیت و قدرت بالای Z170 در پردازش اطلاعات نسبت به سایر نمونه‌ها اشاره کرد. این نمونه از چیپست از نظر عملکرد، وضعیت بسیار بهتری نسبت به چیپست‌های H170 و B150 دارد. البته این دو نمونه نیز از نظر عملکرد از کیفیت نسبتا بالایی برخوردارند اما در زمینه سرعت عملکرد، کمی دارای تاخیر نسبت به نمونه Z170 هستند. توجه به این موارد برای خرید یک مادربرد مناسب بسیار مهم و تاثیرگذار است.

 • تعداد اسلات و رم موجود در یک مادربرد از مواردی است که حتما باید برای انتخاب مادربرد مد نظر خود به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. به طور کل مادربرد با عملکرد و میزان سرعت در پردازش اطلاعات خود نسبت به نمونه‌های دیگر تشخیص داده می‌شود. اکثر مادربردهای برتر شرکت‌های بزرگ در زمینه تعداد اسلات و رم موجود بسیار قوی و کاربردی عمل کرده‌اند. بهترین مادربرد ایسوس نیز از تعداد اسلات و رم مناسبی برخوردار است. در ادامه مقاله بیشتر نسبت به بهترین مادربرد ایسوس خواهیم پرداخت.

حافظه رم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است زیرا تمامی داده‌های یک سیستم الکترونیکی در آن ذخیره می‌شود. به طور کل در سیستم محلی برای قرار گرفتن رم وجود دارد که معمولا به آن حافظه دستگاه گفته می‌شود اما اگر علاقه مند به داشتن فضایی بیشتر هستید، داشتن اسلات یک راه حل بسیار مناسب برای شما به حساب می‌آید. در اکثر مادربردهای مناسب، اسلات رم وجود دارد که این موضوع میزان دسترسی مادربرد و سیستم را به فضای ذخیره بیشتر افزایش خواهد داشت. پیشنهاد ما به شما استفاده از مادربردهایی است که تعداد اسلات رم بیشتری داشته باشد. در بهترین مادربرد ایسوس و سایر برندهای برتر تولید کننده مادربرد، این مشخصه وجود دارد.

تعداد اسلات بیشتر رم در یک مادربرد نشان‌دهنده میزان توانایی یک مادربرد در پردازش اطلاعات بیشتر و پذیرفتن داده‌های بیشتر است. مادربردهای برتر در بازار حداقل بیش از 3 عدد اسلات رم دارند که این موضوع دست شما را برای داشتن فضای بیشتر باز خواهد کرد. البته این موضوع را نباید فراموش کرد که نمونه‌های متفاوتی از مادربردها وجود دارد که بیش از این تعداد اسلات رم در ساختار آن‌ها وجود دارد. به عنوان مثال مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل SABERTOOTH X99 به عنوان یکی از بهترین مادربردهای تولید شده توسط شرکت ایسوس برای کاربران شناخته شده است. این مادربرد با بیش از 8 اسلات برای بسیاری از کاربران به عنوان بهترین مادربرد ایسوس شناخته شده است.

 • کانکتورها یکی دیگر از دلایلی است که حتما باید قبل از انتخاب یک مادربرد مناسب به آن توجه داشته باشید. کانکتور به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم می‌شود. بسیاری از مادربردهای حرفه‌ای و گیمینگ دارای تعداد زیادی از کانکتورهای داخلی و خارجی هستند. جدا از این ،وجود چند نمونه سیستم‌های گرافیکی On-board از مواردی است که در مادربردهای مناسب وجود دارد. در حداقل‌ترین شرایط حتما سعی کنید مادربرهایی را انتخاب کنید که دارای کانکتورهای داخلی و خارجی با تایپ USB داشته باشند. وجود این قبیل پورت‌ها میزان دسترسی و کاربرد مادربرد را افزایش خواهد داد. جدا از این موارد در بهترین مادربرد ایسوس و سایر نمونه‌های تولید شده در این شرکت، کانکتورهای USB 3.0 در زمینه گرافیکی وجود دارد. این نمونه از کانکتورها سرعت پردازش اطلاعات را به اندازه بسیار زیادی افزایش خواهد داد.
 • شبکه و برقراری ارتباط جزو یکی دیگر از مشخصه‌هایی است که قبل از انتخاب مادربرد موردنظر خود باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. به طور کل مادربرد با عملکرد و نقش مهمی که در یک دستگاه الکترونیکی دارد، باید در انتخاب آن بسیار هوشمند بود. به طور کل شبکه و برقراری ارتباط در یک مادربرد به میزان سرعت انتقال اطلاعات و نحوه دریافت و انتقال مجدد آن به بیرون یا درون یک سیستم گفته می‌شود. همین موضوع دلیلی است که تاکید ما در انتخاب یک مادربرد مناسب را افزایش خواهد داد. در بسیاری از موارد کاربران نیازمند به داشتن سرعت و گستردگی در انتقال اطلاعات هستند.

به همین دلیل مادربردهای برتر از کیفیت و امکانات شبکه‌ای متعددی در سیستم خود برخوردار هستند. به عنوان مثال یکی از این موارد وجود کارت شبکه است. وجود کارت شبکه در یک یا چند پورت LAN میزان عملکرد کلی یک محصول را افزایش خواهد داد. به همین دلیل در بسیاری از مادربردهای برتر در بازار، کارت شبکه وجود دارد. کارت شبکه اینتل یکی از نمونه‌هایی است که اکثرا برای این قبیل پورت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کل کارت‌های شبکه اینتل از سرعت و کیفیت بسیار مناسبی برای انتقال و دریافت اطلاعات دارند. البته نباید از دیگر کارت‌های شبکه نیز غافل شد. به عنوان مثال کارت شبکه Killer جزو یکی از برترین کارت‌های شبکه مورد استفاده در مادربردهای حرفه‌ای و گیمینگ به حساب می‌آید.

کارت شبکه Killer همانطور که از اسم آن نیز پیداست، دارای سرعت و عملکرد بهتری در مقایسه با نمونه‌های تولید شده در شرکت اینتل می‌باشد. این نمونه از کارت شبکه به طور کل در مادربردهای حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. بهترین مادربرد ایسوس و دیگر نمونه‌های تولید شده توسط این شرکت از کارت شبکه Killer برخوردار هستند. این قبیل مادربردها دارای کارت‌های شبکه بیسیم هستند که از نظر عملکرد نسبت به دیگر مادربردها، از کیفیت بیشتری برخوردار هستند. نکته مثبت دیگر درباره کارت شبکه Killer و اکثر مادربردهایی که از این کارت استفاده می‌کنند، داشتن امکاناتی مانند بلوتوث و اتصال به وای فای است. به لطف این دو مشخصه، امکان انتقال اطلاعات برای کاربران بهتر و راحت‌تر از قبل شده است. گزینه سرعت را نیز از یاد نبرید.

 • مشخصه‌های ظاهری جزو موارد و عوامل دیگری هستند که از نظر عملکرد تاثیر چندانی بر مادربرد و دستگاه نداشته اما از جنبه ظاهری تاثیر مثبتی دارد. این موضوع را نباید فراموش کرد که مادربرد با مشخصه‌های ظاهری زیبا برای کامپیوترهایی با کیس‌های شیشه‌ای یک گزینه مناسب برای آن‌ها است. جدا از ظاهری زیبا، بهتر است مادربرد از نظر نورپردازی نیز عملکرد و کیفیتی بالایی داشته باشد. این عامل زیبایی بسیار زیادی به یک مادربرد از نظر ظاهری خواهد داد. بسیاری از مادربردهای حرفه‌ای موجود در بازار از این قبیل امکانات برخوردار هستند.

بهترین مادربرد ایسوس و سایر مادربردهای تولید شده در بازار از این قبیل مشخصه‌های فیزیکی نیز دارند. این موضوع را نباید فراموش کرد که این مشخصه‌ها چندان تاثیری بر عملکرد کلی مادربرد و سیستم الکترونیکی محصول ندارد. به عنوان مثال مادربردهای مناسب و با کیفیت برتر جهانی اکثرا از این ویژگی‌ها برخوردار هستند. به عنوان مثال بسیاری از مادربردهای تولید شده در شرکت ایسوس از این ویژگی برخوردار هستند. این مادربردها با نورپردازی بسیار زیبا و داشتن میلیون‌ها رنگ، تاثیر زیادی در زیبایی ظاهر قطعه تولید شده خود گذاشته‌اند. مادربردهای گیمینگ شرکت ایسوس اکثرا مشخصه‌های ظاهری متعددی در ساختار خود قرار داده‌اند. این موضوع باعث شده تا این امکان برای کاربر به وجود آید تا وی بتواند کیس و مادربرد خود را به رنگ دلخواه در بیاورد.

 • پورت‌ها یکی دیگر از مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. همانطور که در این مقاله و مقاله‌های گذشته نیز به آن اشاره کردیم، پورت‌ها به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم می‌شوند. پورت‌های خارجی جزو مواردی است که بیرون از کیس و مدار الکترونیکی سیستم وجود دارد. این نمونه از پورت‌ها کاربر را قادر می‌سازد تا بتواند به سیستم الکترونیکی موجود در کیس کامپیوتر خود متصل شود. از این قبیل پورت‌ها می‌توان به پورت‌های USB 3.0 اشاره کرد. پورت‌های LAN یکی دیگر از مواردی است که در اکثر مادربردها وجود دارد. خروجی‌های صدا و تصویر را فراموش نکنید. این پورت‌ها این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید به کیس متصل شوید و موزیک یا کلیپ موردنظر خود را به وسیله این پورت‌ها در مانیتور لپ‌تاپ و یا تلویزیون به راحتی گوش دهید یا مشاهده کنید.

وجود تعداد زیادی از پورت‌های USB، HDMI، VGA و . . . میزان دسترسی کاربر از استفاده از یک مادربرد و در نهایت کامپیوتر را افزایش خواهد داد. به همین دلیل شرکت‌های بزرگ در زمینه تولید مادربرد، در این زمینه برای محصولات خود سنگ تمام گذاشته‌اند. این مادربردها اکثرا پورت‌های خارجی کافی برای استفاده کاربران را در کیس یا بدنه لپ تاپ در نظر گرفته است. بهترین مادربرد ایسوس و بسیاری از نمونه‌های تولید شده در این شرکت همگی از این ویژگی برخوردار هستند. کاربران به راحتی می‌توانند از این پورت‌ها استفاده کرده و از دسترسی بیشتری  به سیستم خود نسبت به دیگر مادربردها داشته باشند.

 • مشخصه‌های جانبی را فراموش نکنید. بسیاری از مادربردها با داشتن مشخصات متفاوت نسبت به نمونه‌های مشابه خود به گزینه‌ای بهتر یا بدتر برای کاربران تبدیل می‌شوند. همین موضوع دلیلی است که شما کاربران در انتخاب بهترین مادربرد ایسوس و یا سایر محصولات تولید شده توسط شرکت‌های بزرگ، باید به آن‌ها توجه داشته باشید. به عنوان مثال یکی از مشخصه‌های جانبی مادربردهای تولید شده توسط شرکت ایسوس، توانایی پردازش چند هارد درایو به صورت همزمان است. این موضوع عاملی بسیار مهم و در بهبود عملکرد کلی سیستم وسرعت پردازش داده‌ها خواهد بود. از طرفی این نمونه از مادربردها می‌توانند هارد درایوها را نیز به هم متصل کنند. توجه به این موضوعات تاثیر بسیار زیادی در انتخاب شما برای خرید یک مادربرد خواهد داشت.

شرکت‌های تولید کننده مادربرد و بهترین مادربرد ایسوس را بشناسیم:

مادربرد نیز مانند بسیاری از قطعات و محصولات الکترونیکی تولید شده موجود در بازار، تولید کننده‌های متعددی دارد. شرکت‌های تولید کننده در زمینه مادربرد با داشتن نمونه‌های مختلف این امکان را برای مخاطب به وجود آورده‌اند تا این افراد به راحتی و بسته به نیاز خود از محصولات آن‌ها استفاده کنند. طراحی و مشخصه‌های فنی متفاوت از عواملی است که یک کاربر را نسبت به خرید یک مادربرد ترغیب می‌کند. جدا از این دو مورد برند تولید کننده مادربرد نیز از اهمیت بسیار زیادی برای کاربران برخوردار است. به همین دلیل جدا از بهترین مادربرد ایسوس قصد داریم تا اطلاعاتی دیگر درباره شرکت‌های تولید کننده در زمینه مادربرد نیز در اختیار شما قرار دهیم.

شرکت‌هایی مانند ایسوس، گیگابایت، وسترن دیجیتال، سوپر میکرو، ارزاک، بایو استار، ام اس آی و . . . در زمینه تولید مادربرد بسیار قوی مشغول به فعالیت هستند. این شرکت‌ها عملکرد و کاربرد بسیار زیادی برای کاربران داشته‌اند. به طور کل اگر بخواهیم چند شرکت بسیار قوی در این زمینه به شما معرفی کنیم، ایسوس، گیگابایت و ام اس آی جزو شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید مادربرد به حساب می‌آیند. محصولات تولید شده توسط این شرکت‌ها از کیفیت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است. همین موضوعی دلیلی است که بسیاری از کاربران نسبت به خرید مادربرد از این شرکت‌ها اقدام می‌کنند. فروشگاه آنلاین نشت آپ این امکان را برای شما فراهم آورده است تا بتوانید به راحتی بهترین مادربرد ایسوس و دیگر برندهای موردنظر خود را خریداری کنید.

 PRIME A320M-C R2.0 به عنوان بهترین مادربرد ایسوس را بیشتر بشناسید:

 • پشتیبانی از رزولوشن 4K
 • دارای نسل هفتم پردازنده‌های رایزن و ای ام دی
 • دارای دو پورت USB 2.0 و 4 عدد USB 3.1 در پنل پشتی مادربرد
 • دارای بایوس Flash ROM 128
 • مجهز به تکنولوژی 5X Protection III

مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل PRIME A320M-C R2.0 یکی از بهترین‌های شرکت ایسوس به حساب می‌آید. می‌توانید این محصول را برای کامپیوتر خود استفاده کنید و خیالتان از داشتن یک مادربرد با کیفیت و عملکرد بالا راحت باشد. همانطور که در ابتدای مقاله نیز به آن پرداختیم، مادربرد نوعی قطعه الکتریکی است که بسیاری از قطعات مهم و حساس بر روی آن پیاده می‌شود. به عنوان مثال سی پی یو، رم و . . . از مواردی است که بر روی بهترین مادربرد ایسوس و یا هر مادربرد دیگری قرار خواهد گرفت.

همین موضوع عاملی است که انتخاب یک مادربرد مناسب برای شما بیش از پیش به یک موضوع بسیار مهم و تاثیرگذار تبدیل شود. مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل PRIME A320M-C R2.0 جزو یک گزینه بسیار مناسب برای شما به حساب می‌آید. پلتفرم سازنده این مادربرد از نوع اینتل است. همین موضوع نوید داشتن یک مادربرد مناسب با کیفیت بسیار بالا را به  شما خواهد داد. همانطور که در خلال مقاله برترین مادربرد ایسوس به آن اشاره شد، مادربردهای با یک پردازنده، انتخابی بسیار مناسب برای شما به حساب می‌آیند. مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل PRIME A320M-C R2.0 نیز دارای یک پردازنده است که میزان عملکرد آن را نسبت به بسیاری از محصولات موجود در بازار افزایش خواهد داد.

رم DDR4، وجود پورت‌های کاربردی و متعدد و همچنین برخورداری از اسلات‌های PCI از دلایلی است که مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل PRIME A320M-C R2.0  را به بهترین مادربرد ایسوس از نظر بسیاری از کاربران تبدیل کرده است.

مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل PRIME A320M-C R2.0 را به عنوان بهترین مادربرد ایسوس را بیشتر بشناسید

ROG MAXIMUS XI EXTREME Z390 می‌تواند بهترین مادربرد ایسوس باشد:

 • پشتیبانی از رزولوشن 4K
 • دارای نورپردازی بسیار زیبا
 • دارای پورت HDMI
 • مجهز به هیت سینک قوی

همانطور که به آن نیز اشاره شد، مادربردهای ایسوس از نظر سرعت و عملکرد بالا در زمینه پردازش اطلاعات، از میزان توانایی بسیار زیادی برخوردار است. این موضوع را نباید فراموش کرد که بسته به نیاز خود باید نسبت به انتخاب یک مادربرد بررسی‌های لازم را به عمل آورید. مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل ROG MAXIMUS XI EXTREME Z390 به عنوان یک گزینه بسیار مناسب برای سیستم شما به حساب می‌آید. اگر می‌خواهید یک مادربرد با کیفیت و نورپردازی زیبا داشته باشید، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

این مادربرد نیز مانند نمونه بالا از یک پلتفرم استفاده می‌کند. برند تولید کننده پلتفرم مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل ROG MAXIMUS XI EXTREME Z390 ، شرکت بزرگ و بین المللی اینتل است. این شرکت اکثرا پلتفرم‌‌های مادربرد سوکت‌هایی مناسب مانند LGA 1151 درنظر می‌گیرد. اگر بخواهیم کمی دقیق‌تر درباره پلتفرم سازنده این مادربرد اشاره کنیم، می‌توان به میزان و سرعت پردازش بالای آن اشاره کرد.

از نظر بایوس نیز مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل ROG MAXIMUS XI EXTREME Z390 از وضعیت بسیار مناسبی برخوردار است. بایوس نقش به سزایی در افزایش عملکرد مادربرد و سیستم موردنظر دارد. می‌توانید خیال خود را به لطف بایوس از سلامت قطعات موجود در مادربرد و حتی سیستم راحت کنید. در این مادربرد از بایوس Flash ROM 128 2* استفاده شده است. به طور کل اکثر مادربردهای تولید شده توسط شرکت ایسوس از این نمونه بایوس برای محصولات خود استفاده می‌کند. البته این مدل بایوس نسبت به نمونه‌های بایوس موجود در مادربرد اندکی تفاوت دارد. تفاوت آن در میزان پردازش اطلاعات عملکرد بالاتر است. جدا از بایوس وجود هیت سینک یا همان خنک کننده‌های حرارتی توانسته مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل ROG MAXIMUS XI EXTREME Z390 را به بهترین مادربرد ایسوس برای بسیاری از افراد تبدیل کند. به طور کل مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل ROG MAXIMUS XI EXTREME Z390 ویژگی و عملکرد بسیار زیادی دارد.

ROG MAXIMUS XI EXTREME Z390 می‌تواند بهترین مادربرد ایسوس باشد

ROG Strix X570 F Gaming بهترین مادربرد ایسوس در بازار جهانی:

 • عملکرد سریع
 • کیفیت بالا
 • مناسب برای سیستم‌های گیمینگ

همانطور که در خلال مقاله به آن اشاره شد، مادربردهای شرکت ایسوس از نظر عملکرد در مقایسه با بسیاری از مادربردهای شرکت‌های دیگر جلوتر هستند. مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل  ROG Strix X570 F Gamingبا سرعت و ویژگی‌های متعدد خود به یک گزینه بسیار مناسب برای کاربران جهت داشتن یک مادربرد عالی برای سیستم‌های گیمینگ تبدیل شده است. یکی از ویژگی‌های بسیار مهم و کاربردی این مادربرد وجود قابلیت CrossFire می‌باشد.

وجود پورت‌های متعدد یکی دیگر از دلایلی است که این مادربرد را به یکی از خوب‌های سیستم‌های گیمینگ تبدیل خواهد کرد. از نظر سرعت پردازش نیز این قطعه الکترونیکی بسیار قوی عمل کرده است. این موضوع را می‌توان در تعداد پورت‌های موجود در این مادربرد به وضوح حس کرد. مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل  ROG Strix X570 F Gaming با هشت عدد پورت USB 3.1، پورت HDMI ، پورت DisplayPort و یک عدد پورت  LAN دارای عملکرد و سرعت بسیار مناسبی است.

نورپردازی و ظاهر زیبای این مادربرد را نباید فراموش کرد. مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل  ROG Strix X570 F Gaming با داشتن نورپردازی Aura Sync RGB توانسته به بهترین مادربرد ایسوس در زمینه گیمینگ و دنیای طراحی و گرافیک تبدیل شود. این مادربرد از تکنولوژی CrossFire نیز برخوردار است. این تکنولوژی میزان عملکرد مادربرد را در زمینه‌های گرافیکی و طراحی بسیار افزایش خواهد داد.

مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل  ROG Strix X570 F Gaming ویژگی و مشخصه‌های متعدد دیگری نیز دارد که آن را در سایت نشت آپ نیز مطالعه کنید.

از مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل  ROG Strix X570 F Gaming به عنوان بهترین مادربرد ایسوس و خوب‌های بازار جهانی بیشتر بدانید

ROG MAXIMUS XI FORMULA Z390، بهترین مادربرد ایسوس را بشناسید:

 • دارای پورت HDMI
 • مجهز به رم DDR4 با حافظه 64 گیگابایت
 • پشتیبانی از نسل سوم رابط PCI Express
 • دارای نورپردازی LED

جدا از مواردی که در این مقاله به آن اشاره کردیم، مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل ROG MAXIMUS XI FORMULA Z390  به عنوان یکی از بهترین مادربردهای ایسوس نیز در بازار شناخته شده است. در ابتدا می‌توان به پلتفرم سازنده این مادربرد اشاره کرد. این پلتفرم از نوع اینتل است که عملکرد و سرعت بسیار زیادی را برای کاربران فراهم خواهد کرد. به طور کل مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل ROG MAXIMUS XI FORMULA Z390  از نظر سرعت و سایر مشخصه‌های جانبی یکی از بهترین‌های شرکت ایسوس است. چیپست مادربرد Z390 و قالب ساخت ATX همگی بیانگر این موضوع هستند. تعداد پردازنده این مادربرد یک عدد است. این موضوع فعالیت و سرعت پردازش اطلاعات در یک مادربرد را افزایش خواهد داد.

از لحاظ دوام و عمر بالا نیز مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل ROG MAXIMUS XI FORMULA Z390  دارای امکانات بسیار متعددی است. یکی از این موارد وجود سیستم خنک کننده CrossChill EK III است. این موضوع دلیلی است که این مادربرد در شرایط فعالیت، آسیبی نخواهد دید.

جدا از این موارد وجود پورت‌های مختلف از عواملی است که مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل ROG MAXIMUS XI FORMULA Z390 را توانسته به یکی از بهترین مادربردهای شرکت ایسوس تبدیل کند. همانطور که به آن اشاره شد، وجود پورت و اسلات‌های متعدد عملکرد مادربرد و سیستم را به میزان بسیار زیادی در مقایسه با نمونه‌های مشابه افزایش خواهد داد. جدا از این موارد قابلیت‌های شبکه متعدد این امکان را برای کاربر فراهم می‌کند تا بتواند به راحتی به سیستم و اطلاعات موجود در آن دسترسی داشته باشد و با سرعت بسیار بالایی اطلاعات و داده‌های موردنظر خود را ارزیابی و پردازش کند. بلوتوث 5.0 و وای فای  Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac از دلایلی است که مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل ROG MAXIMUS XI FORMULA Z390 کاربرد و ویژگی بسیار زیادی برای استفاده دارد.

اطلاعات و موارد بیشتری درباره این مادربرد وجود دارد که می‌توانید از طریق سایت فروشگاه آنلاین نشت آپ، آن را مطالعه کنید.

بهترین مادربرد ایسوس یعنی مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل ROG MAXIMUS XI FORMULA Z390  به عنوان چهارمین انتخاب کاربران را فراموش نکنید

جمع بندی:

بهترین مادربرد ایسوس و اطلاعات مربوط به آن را در این مقاله مطالعه کردیم. همانطور که در خلال این مقاله و نمونه‌های قبلی به آن پرداختیم، مادربرد جزو اصلی‌ترین قطعات موجود در یک سیستم الکترونیکی به حساب می‌آید. مادربرد با عملکرد و فعالیت گسترده خود نقش به سزایی در بهبود عملکرد محصول خواهد گذاشت. از طرفی وجود قطعاتی مانند سی پی یو و رم از دیگر دلایلی است که اهمیت مادربرد را بیش از پیش افزایش داده است. به همین دلیل برای استفاده یا خرید یک مادربرد، توجه به چند سری نکات کلی بسیار مهم و تاثیرگذار است. به همین دلیل مواردی در این زمینه نیز به آن پرداخته شد. به عنوان مثال وجود شبکه‌های متعدد مانند کارت شبکه، وای فای و بلوتوث، نوع پردازنده، مشخصه‌های ظاهری و . . . از مواردی است که در انتخاب یک مادربرد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

برای این که یک مادربرد مناسب داشته باشید، انتخاب یک برند مناسب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. شرکت‌های متعددی در زمینه تولید مادربرد فعالیت می‌کنند. سعی شد چند نمونه از بهترین‌های جهان را خدمت شما ارائه دهیم. در کل شرکت ایسوس یکی از بهترین کمپانی‌های فعال در تولید مادربرد به حساب می‌آید که توانسته به میزان بسیار زیادی رضایت کاربران را از محصولات تولید شده خود جلب کند. از بهترین مادربرد ایسوس می‌توان به مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل ROG MAXIMUS XI FORMULA Z390 ، مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل  ROG Strix X570 F Gaming، مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل ROG MAXIMUS XI EXTREME Z390  و مادربرد کامپیوتر ایسوس مدل PRIME A320M-C R2.0 اشاره کرد. این مادربردها با عملکرد و فعالیت گسترده خود توانسته‌اند جزو بهترین مادربردهای شرکت ایسوس در بازار جهانی شناخته شوند.

فروشگاه آنلاین نشت آپ این امکان را برای شما فراهم آورده است تا بتوانید بهترین مادربرد ایسوس و سایر شرکت‌های برتر جهانی را خریداری کرده و از آن استفاده کنید. فرایند قیمت و خرید این مادربرد را می‌توانید از طریق فروشگاه آنلاین نشت آپ خریداری کنید. در آخر نظرات و پیشنهادات خود را با ما در زمینه بهترین مادربرد ایسوس و دیگر مقالات ارائه شده توسط فروشگاه آنلاین نشت آپ همراه باشید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا